Wpis z mikrobloga

Czy na tym słynnym Reddicie 80 procent społeczności to ateiści czy katolicy bo mam mieszane uczucia, zwłaszcza stronnicza moderacja. Dużo lepiej jest już tu na wykopie pod tym względem. (Moderacji). Zresztą zastanawiam się jak ateiście mogą przeszkadzać ateiści? ()

#reddit #ateizm #katolicyzm #mindfuck
  • 9
  • Odpowiedz
@Smokk: Reddit jest dużo bardziej zróżnicowany i rozbudowany niż Wykop, więc ciężko go ocenia jako całość. Łatwiej jest skupiać się na konkretnych subredditach. Podobnie jest z Wikipedią i jej narodowymi odmianami.
A odpowiadając na twoje pytanie: oczywiście, że mogą. Np. ateista-intywidualista nie będzie lubił ateistów-komunistów.
  • Odpowiedz
@Smokk: Reddit ma na niektórych subredditach bardzo skrajną politycznie i nierzetelną moderację. Jeden z moderatorów jest zapalonym i skrajnym aktywistą, który moderuje kilkaset subrreditów - przejmuje je i niszczy aby upodobnić treści do swoich poglądów.

https://old.reddit.com/r/OutOfTheLoop/comments/ovfxf5/whats_up_with_a_mod_named_u_awkwardtheturtle/

Inną patologią było banowanie z automatu użytkowników, którzy byli zapisani lub skomentowali inne subreddity postrzegane jako toksyczne przez daną społeczność. Głównie słyszałem o przypadkach banowania przez lewicująceg subreddity, choć pewnie wszyscy to robili. Po lewej
  • Odpowiedz
@Smokk: Ok, ale nie napisałeś, na którym r/ to było i co tam nawypisywałeś.
Generalnie, na wielu subredditach przeważają użytkownicy, a co za tym idzie, też moderatorzy o skrajnych poglądach. Ciężko jest więc pisać o prawach mężczyzn na r/feminsm, czy o molestujących księżach na r/catholicism
  • Odpowiedz
@bircov: Standard. Duchy i pierdoły. Przyjrzyj mój profil. Nerwica, dekiel zryty. Nie wiem chyba subreddit polska. To pisze. Ale jak otwieram aplikacje reddita wciąż główna informacja jest taka:

Your account has been suspended from Reddit for 2 days.

Na drugim głównym Alex Rener zmieniła się informacja. Pisało po angielsku jeszcze wczoraj:

Twoje konto zostało trwale zbanowane w aplikacji reddit.

Trochę wątków pozakładałem, nalegałem jak to ja.

Od dzisiaj pisze tam:

Your
Smokk - @bircov: Standard. Duchy i pierdoły. Przyjrzyj mój profil. Nerwica, dekiel zr...

źródło: comment_1670083601oU2z6z31lvHA8DItzJqZTo.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Smokk: Zależy od osoby, i zasad rządzących danym subredditem.

Czyli krótka diagnoza. Je*ać to gówno..


Tak samo jak Wykop. Te wszystkie portale funkcjonują tak samo.

Your account has been suspended from Reddit for 2 days


U mnie była ta sama sytuacja parę miesięcy temu. Powód? Nie wiem. Do dziś nie mam pojęcia. xD

@bircov:

Ciężko jest więc pisać o prawach mężczyzn na r/feminsm, czy o molestujących księżach na r/catholicism


A
  • Odpowiedz