Wpis z mikrobloga

Siemanko MotoMirki! Muszę kupić kombinezon jednoczęściowy. Oferty śledzę od kilku miesięcy i ceny się obniżyły. Uważacie, że to dobry moment na kupno kombi czy jeszcze czekać? Nie zależy mi na tym żeby to był najnowszy model. Chcę po prostu nowy kombinezon. Może ktoś poleca jakieś stronki, firmy, modele etc. Na chwilę obecną to najbardziej przemawia do mnie Shima Apex RS bo kolorystyka pasuje do Gixx'a.

#motocykle #motomirko pozdrawiam tag: #gsxr
  • 7
@600GSX-R: Najlepszy moment to właśnie minął, na black friday więc pozostaje ci czekać rok. Zaraz są święta więc ludzie i tak kupią a po nowym roku to już wogole się obudza z zakupami na moto. Jak nie będzie śniegu to w marcu już wielu rozpocznie sezon.
@600GSX-R: obczaj sobie fc-moto, często mają lepsze promki niż u nas, obsługa bezproblemowa, wysyłka z Niemiec, po 3 dniach masz zamówienie na chacie, ewentualne zwroty i reklamacje bez najmniejszych problemów.
@600GSX-R: 4SR robi rewelacyjne kombinezony (przede wszystkim mega wygodne, a i plus jest taki, że cywilne kombi produkuje dokładnie z tych samych materiałów i w tej samej technologii, co zawodnicze). Aktualnie jeżdżę w
jednoczęściówce 4SR w wersji Ellison i jestem cholernie zadowolony. Jeśli masz chwilę, wpadnij zerknij w naszym sklepie - nadal mamy niezłe ceny.