Wpis z mikrobloga

@zadrawoku: swietna grywalna gra, fajnie sie ekspi, fajny item shop, nikt nie moze mnie zabic a jak juz to i tak nic nie trace, daje payment gildii dominando i moge spokojnie ekspic i robic bestiary na ratach moim 1500 knightem brakuje mi tylko 999 ratow.

dobrze ze teraz nie stoja z rozdzka z itemshopu w domku i nie skilluja xD w porownaniu do tego znalezienie bezpiecznego spota do trenowania przez wiecej
jerry_owies - @zadrawoku: swietna grywalna gra, fajnie sie ekspi, fajny item shop, ni...

źródło: comment_1669906160a8EoRefDUeKWAsdXrB57u4.jpg

Pobierz
@zadrawoku: przyjemna jak lubisz biegac z 3 innymi chlopami w kolko po kilku spawnach co do sqm #!$%@? spelle w klate tak ze nie wiadomo co sie dzieje na ekranie bezmogo wbijajac dalszy poziom ktory juz nic nie da oprocz zmiany miejsca expienia xD symulator grindowania w ktorym zniszczyli pvp tak aby gra generowala jak najwiecej zyskow z casual 13 latkow jak ty
@jerry_owies: tibia to zawsze był grind. Zrozum, że nie każdy się wczuwa w gre całym sobą i ludziom przyjemnie robi się questy, bossy i bestiarkę grając godzinę albo dwie dziennie i wcale nie trzeba #!$%@?ć ciągle expa w teamhuncie. To że tak grają streamerzy i ludziie bez życia to nie znaczy że wyłącznie tak wygląda gra xD

Tak btw jak to taka #!$%@? gierka to po co siedzisz na tym tagu
@jerry_owies: Teraz to mnie #!$%@?łeś, czym niby innym niż grindem jest #!$%@? się ze skillowaniem na slimie? Przecież to symulator grindowania ale drewna na syberii xD. Przecież ta gra to był grind w najbardziej #!$%@? wydaniu. Expienie na rotach do 40 lvla xD. Nie wiem, twój argument jest super inwalidą.