Wpis z mikrobloga

Przed wezwaniem do wojo:
- My już ubrani
- NATO ARTICLE 5
- Jazda z kacapami
- #russiahateclub
- szkopy boją sie eskalacji!
- Niech to już #!$%@?

Po wezweniu:
- Ja już ubrany uciekam
- Literalnie faszyzm i niewolnictwo
- Jak zmienić kategorie na E?
- Nie będe ginął za pisoriów
- Wojsko zniszczy mi życie chlip chlip

Top beka z wykopków. #ukraina #bekazpodludzi #bekazlewactwa
wonziu1 - Przed wezwaniem do wojo:
- My już ubrani
- NATO ARTICLE 5
- Jazda z kaca...

źródło: comment_1669900535ZTQx9MhHbReqp8KAaDQ3jA.jpg

Pobierz
  • 78
A nawet jeśli dojdzie do powoływania ludzi z ulicy, to co najwyżej tacy ludzie będą kierowani na tyły, np. do logistyki, noszenia amunicji, budowy umocnień, obstawiania punktów kontrolnych, pilnowania obiektów itp.


@Nateusz1: Do obsrania.

Jak myślisz, jak zostanie zapewniona cała ta czapka od sądów wojskowych przez szpitale po obsługę IT tego całego burdelu? Weźmie się cywilów.
Zawsze wymóweczki


@wonziu1: Czep się ustawodawcy, że mnie uparcie wyklucza ze służby.

nie mają ochoty ginąć na froncie xD?


@wonziu1: To niech zawczasu wyjadą do kraju,który pozostanie neutralny. Położenie mamy takie, a nie inne, a jak ktoś jest kretynem i liczy że siedząc w Warszawie w razie wojny będzie bezpieczny to jest #!$%@? debilem.
no właśnie więc skąd ta nienawiść do rosjan,


@wonziu1: Muj borze, im kazali.

No cóż, to jest "naród" bez żadnej własnej kultury (największy rosyjski poeta: murzyn xDDDDDDDD), żadnych osiągnięć, który jedynie przeżera osiągnięcia ZSRR (wypracowane głównie przez mniejszości). To nie nienawiść, tylko pogarda.

oni tylko robią to co muszą, jako obywatel nie wolno ci się buntować ani negować


@wonziu1: Jeżeli byłaby by wojna, ja jakimś magiczny sposobem został operatorem czegoś
Jak myślisz, jak zostanie zapewniona cała ta czapka od sądów wojskowych przez szpitale po obsługę IT tego całego burdelu? Weźmie się cywilów.


@Filipterka25: No to mówię, tacy cywile pójdą do służb tyłowych. Na pierwszej linii frontu jako piechota będą walczyć żołnierze zawodowi i rezerwiści.
Ale wiesz że od momentu wbicia kategorii jesteś w rezerwie (chyba, że E)?


@Filipterka25: To jest tylko informacja czy ktoś jest zdolny do służby czy nie. Rezerwista to osoba która przeszła przez przeszkolenie wojskowe i razie mobilizacji to właśni oni są powoływani w pierwszej kolejności. A myślę że w razie wojny i tak zgłosiła by się duża liczba ochotników do armii, tak że cywile bez przeszkolenia, którzy nie chcą służyć, będą
Rezerwista to osoba która przeszła przez przeszkolenie wojskowe i razie mobilizacji to właśni oni są powoływani w pierwszej kolejności.


@Nateusz1: Otwórz swoją książeczkę wojskową i sprawdź, że jesteś w rezerwie - E to raczej rzadko kto dostawał w ostatniej dekadzie.

To nie działa tak, że mając kategoria A jest się w rezerwie,


@Nateusz1: Jest się, weź przeczytaj przepisy albo książeczkę wojskową bo aż oczy bolą od niewiedzy.
@Filipterka25: To dlaczego nie jestem wzywany na szkolenia rezerwistów?

Rezerwista to ten co ma przydział mobilizacyjny do jednostki. Ja mam A i mam tylko wbite że jestem zdolny do służby i tyle. Może kiedyś wpisywali przeniesiony do rezerwy.
Ja mam A i mam tylko wbite że jestem zdolny do służby i tyle.


@Nateusz1: Najwyraźniej nie poszedłeś po przeniesienie do rezerwy.

Po części "Przysięga wojskowa" masz sekcję "Stosunek do służby wojskowej"- tam powinieneś mieć wbite przeniesienie do rezerwy jak masz A lub D.
masz sekcję "Stosunek do służby wojskowej"-


@Filipterka25: Nie mam nic wbite w tej sekcji, może w ostatnich latach już tego nie wbijali. Nie oszukujmy się, książeczki wojskowe i ta cała kwalifikacja to jeszcze przeżytek z czasów obowiązkowej służby, który został do dziś.
no właśnie więc skąd ta nienawiść do rosjan, oni tylko robią to co muszą, jako obywatel nie wolno ci się buntować ani negować


@wonziu1: No skad ta nienawisc, no skad, jakbysmy tylko mogli znalezc tego powod i polaczyc kropki hmmmmm xD
Niezle tam masz ziom, tak trzymaj.