Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 146
@MlodyWilk: masakra. Ja bym ich chyba sam #!$%@? z tego metra. Jak wychodze na miasto i jakis samozwańczy grajek drze ryja do mikrofonu to nie moge zdzierzyc. Ale chociaz mam opcje ominac go szerokim lukiem i sie oddalic. A w metrze to niebardzo.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 48
@romek898: nie przerasta, tylko nie mam ochoty sluchac darcia ryja i rzepolenia jakiegos grajka w miejscu publicznym do tego nieprzeznaczonym. Metrem sie jezdzi a nie #!$%@? koncerty ludziom, ktorzy moga nie miec najmniejszej ochoty tego sluchac i ogladac.
  • Odpowiedz
@HANTEK2: swiat jest bardziej kolorowy dzieki takim ludziom, ale polska to polska i wszexzie ponure szare zrzedy, mocno zakrawające o bycie npcem. I nie nie jestem fanem takiej muzyki, performance imo #!$%@?, ale nic mi to nie zabiera a przynajmniej cos sie dzieje
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@crystalmethh: Nie bardzo widzę różnice pomiędzy tym, a wsiadaniem do komunikacji miejskiej z JBLem w ręce.
To dało można powiedzieć

I nie nie jestem fanem takiej muzyki, performance imo #!$%@?, ale nic mi to nie zabiera a przynajmniej cos sie dzieje
  • Odpowiedz
@yourgrandma: No może to kwestia, że saksofon jest przyjemnym instrumentem a i z tego mashupu wyszło coś fajnego co przy okazji rozbawiło ludzi dookoła.
A to pierwsze mi się kojarzy tylko z prymitywnym oczekiwaniem afirmacji... No i jak grasz na saksofonie to nie możesz śpiewać. Może też to.
  • Odpowiedz