Wpis z mikrobloga

#heheszki #psychologia Pan @Stivo75 jak zwykle przemilczał, że to on zaczął mnie bombardować i straszyć na PW. Jak przestałem się do niego odzywać to dostawałem kolejne zastraszenia po kilku dniach na PW - tak na zaczepkę. Każdy go tu zna i wie jaki jest. Przykładowo wrzucił wpis, że przestaje się ze mną kontaktować a teraz dalej mnie zaczepia pod tymi tagami. To nie jest normalne i jestem obecnie na etapie rozmów z administracją w temacie tego użytkownika.
jack_ - #heheszki #psychologia Pan @Stivo75 jak zwykle przemilczał, że to on zaczął m...

źródło: comment_1669851444lEeAR94ISGP5sKwy1F1OZ6.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@jack_: Psychoza (gr. psyche – dusza i osis – szaleństwo) – zaburzenie psychiczne definiowane w psychiatrii jako stan umysłu, w którym na skutek zakłóceń w postrzeganiu (percepcji) rzeczywistości, a czasem także zaburzeń świadomości, osoba ma trudność z odróżnieniem tego, co jest rzeczywiste, a co nie[4]. Sposób myślenia osób dotkniętych psychozą ulega zwykle całkowitej dezorganizacji. Objawami mogą być fałszywe przekonania (urojenia) bądź widzenie i słyszenie rzeczy, których nie widzą i nie słyszą
  • Odpowiedz
  • 2
@xdTM: Facet. Chłop się zastrzegł publicznie, że się ode mnie odcina. Teraz robi wpisy oczerniające na mój temat. Dlaczego? Bo go olałem. Odczekał swoje 5 minut i zaczyna od nowa. Każdy kto miał jakąkolwiek utarczkę z nim ma po nim czkawkę. Najpierw głupio odpowiada, potem wchodzi ci na rodzinę a na koniec straszy. Skoro mnie olał to po co wpisy w moją stronę po nocy struga?? Nawet celowo mnie nie oznaczył,
  • Odpowiedz
@jack_: ja nic nie chce o tym pisać bo nie mam ochoty żeby ktoś mnie atakował w necie.
Jedyne co możesz zrobić to właśnie go olać.
Bo moderacja to nic nie zrobi
  • Odpowiedz
  • 0
@Xemioza: Jest i ją używam. Ten wpis to jest pokłosie jego kłamstw pod tymi samymi tagami. Sorry za śmiecenie, ale on celowo tak robi nie oznaczając mnie jawnie. Za 5 dni mi wmówi, że mu pod domem stoję.
  • Odpowiedz