Wpis z mikrobloga

Czy Cupra Formentor jest w miarę bezawaryjnym autem? Chodzi mi o model 2.0 TSI 190 KM DSG 4Drive automatyczna 7-biegowa.
Większość jazdy to miasto, ale nie tylko. Zależy mi na automacie, tempomacie w korku i żebym nie znalazł nowych przyjaciół w ASO.

Przerażają mnie tylko jak większości ludzi dotykowe ekrany, ktoś ma doświadczenie czy tak samo działają jak parę lat temu w leonie? xD

Jakieś minusy?
#motoryzacja #samochody #volkswagen #seat #cupra
famir96 - Czy Cupra Formentor jest w miarę bezawaryjnym autem? Chodzi mi o model 2.0 ...

źródło: comment_1669826863hgjhetSRIh3vW8TaWXFLLv.jpg

Pobierz
  • 23
Jeszcze jakbyś mógł coś więcej o tych hamulcach napisać (też mam Brembo) to będę wdzięczny. Co tam się z nimi dzieje dokładnie?


@LegoBatmanRules: Sorry, umknęła mi wiadomość i nie odpisałem.

Co do salonu to Wrocławski. Tu muszę zaznaczyć, że serwisowałem tam wcześniejszego Leona 5F i było ok (może poza bardzo nachalnym wciskanem odstraszaczy kun przy każdej wizycie). Natomiast coś się ewidentnie zesrało ostatnio i mają klienta w dupie, być może dlatego,
@Mu_H: Właśnie wczoraj chłopaki przy wymianie oleju (trzeciej) zwrócili mi uwagę na konieczność wymiany klocków z przodu. Przebieg koło 18k km. Spytałem, czemu nic mi nie pokazało na desce ani na komputerze to wytłumaczyli, że czujnik co prawda jest, ale przez brud i kurz nie zawsze łapie na czas. Przez to też jest ryzyko uszkodzenia tarcz zanim pojawi się jakakolwiek kontrolka.

Ja już czułem samemu, że hamulce to chyba się pomału