Wpis z mikrobloga

Witam, przymierzam się na kupno kierownicy do PC, najgłówniej do grania w ETS'a a czasami w MSC czy FH5. Zastanawiam się nad g29 ale z czego mi wiadomo to ma przestarzałą technologię w porównaniu z konkurencją. Mirki i do was mam pytanie lepiej sobie kupić tego g29 czy coś innego?
#kierownice #ets2 #mysummercar #g29
  • 10
@Omixod: Ja mam G29 z shifterem i polecam. W tej cenie trudno znaleźć coś lepszego, bo Thrustmaster T300 może i lepszy, ale zestaw z shifterem to najnormalniej w świecie inna półka cenowa (~2000zł). Zresztą wypowiedziałem się już na ten temat w wyżej wspomnianym temacie.

jeśli mogę doradzić to fh5 średnio się nadaję pod kierownicę i bierz tę grę pod uwagę do kierownicy w ostateczności

@TymRazemNieBedeBordo: +1 byczq. Forzy (Horizon i
@TymRazemNieBedeBordo: Zdecydowałem się kupić BeamNG i mam mieszane odczucia co do tej gry. Tam są gotowe scenariusze do wykonywania, trzeba poświęcić dużo czasu na setting, aby ta gra działała normalnie no i sam nie wiem, może to kwestia niedopracowania, ale ogólnie taka se w moim odczuciu. No i to jest jednak piekarnik dla procesora (ten silnik fizyki jest potężny) - przynajmniej mojego i7 (tak, jestem po wymianie pasty).

The Bus ma
No i to jest jednak piekarnik dla procesora (ten silnik fizyki jest potężny) - przynajmniej mojego i7 (tak, jestem po wymianie pasty).


@Fanath: który gen? mój 5600x raczej dobrze łykał tę grę

The Bus ma potencjał, ale to nadal gra ze wczesnym dostępem i nie wiadomo jak długo potrwa dopracowywanie jej, ale walnięcie takiej traski 30-40min po Berlinie potrafi sprawić frajdę.


@Fanath: oooo, fajna gierka, po omsi brakowało symulacji (
@Fanath: który gen? mój 5600x raczej dobrze łykał tę grę


@TymRazemNieBedeBordo: i7-9th, z tym, że ja mam lapka, więc... no ;) Mój też dawał radę i z powodzeniem mógłbym w nią grać bez większych przeszkód, ale np. wczytywanie ruchu ulicznego powodowało spadki FPS do nieakceptowalnych poziomów + temperatura wskakiwała momentami na 90st i mimo ze mój procek ma dość wysoki limit (100 st), to jednak nie czuję się komfortowo go