Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki proszę o poradę.
Wziolem w media expert TV na raty (no prawie bo TV kosztował 4490 a 2000 wpłaciłem i resztę na raty).
I pani jak mi raty wyliczyła to powiedziała że jak wezmę ubezpieczenie TV na 5 lat za 1170 to raty będą fajne. Wyliczyła mi raty na wszystko 10x264. Mówię ok pasuje mi spłacę szybciej i będzie fajnie.
Dzisiaj dzwoni gościu ze oni się pomylili i raty wyliczyli mi tylko na TV a zapomnieli dodać ubezpieczenia telewizora. I czy mogę z mojej dobrej woli opłacić to ubezpieczenie.
W piątek jestem z nimi umówiony na spotkanie w tej sprawie jak się bronić i czy mogę coś ugrać.
#mediaexpert #pomylka
  • 8
@kukurykukokonowe: Ja bym na nich srał i na nic się nie zgadzał. Co to znaczy "pomyłka"?, są profesjonalistami czy nie?, nie ma mowy tutaj z ich strony o jakimkolwiek błędzie, który by powodował, że umowa zawarta pomiędzy Tobą a nimi jest nieważna. Mają problem i tyle. Gdyby się pomylili na Twoją "niekorzyść" uwierz mi, że bujałbyś się pomiędzy różnymi ich działami i tyle by Ci pomogli.
@kukurykukokonowe: Pracowałem tam pare lat, nie bierz żadnego ubezpieczenia, dałeś sobie wkręcić raty z ubezpieczeniem na sprzęt bo ci tak Pani policzyła bo od ubezpieczenia jak konus wciśnie ma spory dochód do wypłaty, zrezygnuj z tego ubezpieczenia i wtedy wyjdzie ci niższa rata, spytaj się tez czy raty są na 0% policzy po prostu cena tv podzielić na ilość rat i tyle, nie daj się wkopać w ubezpieczenie, które i tak
@Holololo: skoro pracowałeś tyle lat, to chyba dobrze wiesz, jaką elektronika i sprzęty agd mają teraz żywotność - zależy od potrzeb oczywiście, ale droższy telewizor dobrze jest ubezpieczyć ;) jeśli ofc nie ma amortyzacji czy innych durnych wyłączeń