Wpis z mikrobloga

@KLM13: żre na potęgę to znaczy ile? tak mniej więcej np w trasie przy 120? jesteś w stanie to określić czy nie jesteś takim emerytem jak ja i tyle to nie jeździsz? :D
@tos-1_buratino: sprawdzę sprawdzę. na ten moment zwyczajnie się tym zainteresowałem bo to nawet ładne jest. ale fakt, mało tego. trochę jak kia opirus, na którą długo chorowałem przez swoją brzydotę ( ͡º ͜ʖ͡º)
@ImeNs: Miałem taką, ale 2.0. Ogólnie spoko, ale tam zawsze atakuje tylne nadkola, podłoga i progi nie naruszone. Gazu spalało mi ok. 12l po mieście. Manualna skrzynia jest bardzo spoko, ale po czasie wolałbym automat nawet kosztem tego jednego biegu. W 2.0 miałem problemy z wyciekami oleju, zwłaszcza z pod pokrywy zaworów. Ceny części są akceptowalne, czasem trzeba się naszukać za wyższym jakościowo zamiennikiem, bądź oryginałem. Pamiętam, że te parę lat
@ImeNs: > @tos-1_buratino: sprawdzę sprawdzę. na ten moment zwyczajnie się tym zainteresowałem bo to nawet ładne jest. ale fakt, mało tego. trochę jak kia opirus, na którą długo chorowałem przez swoją brzydotę ( ͡º ͜ʖ͡º)

Też na nią chorowałem, marzył mi się poliftowy model z silnikem 3.8, ale oglądałem parę egzemplarzy i zawsze to były przypudrowane trupy...
@Chorazy_: dzięki za tak rzeczowy komentarz. co do tego ze to trupy, no trochę sie tego spodziewałem i obawiałem. ale stwierdziłem ze i tak zapytam wykopków, bo mało info o tym samochodzie w internecie a lubię takie nie oczywiste auta. no nic, czasem jest mi potrzebne takie ściągniecie na ziemię, żeby wrócić do przeglądania ofert aut "popularnych" w naszym kraju
@ImeNs: @fiddle Mam ciężką nogę, dlatego kupiłem to GK w najmocniejszej wersji. Ale przy normalnej jeździe po mieście to tak między 10 a 12/100 jak gaz w podłodze to i 15 weźmie. Mój rekord na minimum to trasa z Poznania na Śląsk 6,7l/100 ale jechałem jak emeryt na tempomacie. Ja mam rocznik 2003 i tu i ówdzie pojawiają się rdzawe wrzody. Ale najgorsze są progi. Mam je już do wymiany. Tak
KLM13 - @ImeNs: @fiddle Mam ciężką nogę, dlatego kupiłem to GK w najmocniejszej wersj...

źródło: comment_16697608785Vqb727VdBENQijLOfKCjg.jpg

Pobierz
@KLM13: fajna gablota, az szkoda ze już jest tak mało aut tego typu na rynku. czyli wyglądające na szybkie i sportowe a w rzeczywistości... no cóż ( ͡º ͜ʖ͡º)
też kiedyś na celice chorowałem. szczególnie tą starszą z okrągłymi podwójnymi lampami. zawsze będzie mi się kojarzyć z wyścigami w malowaniu castrola
@ImeNs: To wcale tak źle nie jeździ, a na pewno kleji się do asfaltu. Ale Celica jeździ lepiej niż to. Polowałem na Celicę ale tą wcześniejszą, z otwieranymi gałami. Niestety same gruzy były a odpicowane były Nie na moją kieszeń.
@KLM13: ja nie mówię ze to źle jeździ, ale na papierze to wygląda gorzej niż by się można było spodziewać po wyglądzie. co nie jest wcale złe, bo ja lubię to połączenie.
własnie sobie przed chwilą przejrzałem ogłoszenia z tymi autami. tak, ceny kosmos. nawet zywe trupy sie cenią
@adrjenq: No z tymi plastikami to się nie zgodzę. Ale ja mam najbogatszą wersję, więc może te ze słabszymi silnikami miały inną jakość plastików. W środku to jedyne co to, mam dziurę w skórze na fotelu od wsuwania dupy przy wchodzeniu. Fakt, tylne błotniki mają wrzody już.
@adrjenq: Ale to jest Genesis. A ja mam Generacje starszą GK. Nadal nie zgodzę się co do plastików. Jutro Ci mogę nawet foty wysłać jak wyglądają. Tylko skóra na fotelach i kierownicy wygląda gorzej. Reszta jest lepsza niż w większości np. Takich francuzów co mają 6 lat.
@Chorazy_: dlaczego szukam czegoś bardziej "oczywistego"? bo juz mam jedna zabawkę, w którą ładuję kasę i końca nie widać, która spala mi dużo paliwa ale też daje dużo frajdy. Dlatego nadszedł ten moment, żeby kupić coś w miarę taniego, taniego w utrzymaniu, prostego i ekonomicznego. Ale, że od zawsze jarałem się motoryzacją, to trochę tak jakbym tego tak nie potrafił i muszę mimo wszystko mieć coś, co będzie mnie jarało. Dlatego