Wpis z mikrobloga

Jak wyglądają zwroty z OLX jeśli otrzymany przedmiot się nie zgadza? Jeśli zamówiłem coś z wysyłką #olx i okazało się że przedmiot jest uszkodzony i/lub albo niekompletny, mimo braku informacji o tym w ogłoszeniu, mogę zrobić zwrot i dostanę z powrotem hajs "no questions asked"? Czy robi się dyskusja ze sprzedającym jak na allegro i trzeba coś udowadniać?
  • 3
@xerxes931: wiem ze kto pyta ten nie bladzi ale... kupujesz od drugiej osoby, mozesz probowac ataokwac tym pakietem ochronnym jak ci sie uda ot odeslesz typowi i tyle. Regulamin i zalacznik twoim przyjacielem ale i tak oni te weryfikacje losowo robia. Okradaja tez uczciwych czytaj pod tag nawet kilka dni temu...
@xerxes931: Pakiet ochronny działa losowo. Ja dostałem inny przedmiot ale według olx to moja wina i nie zwrócili mi pieniędzy. Dyskusja ze sprzedającym wygląda tak że olx przy tym pośredniczy i w moim wypadku przekazywali wszystkie moje zarzuty sprzedającemu ale mi jego odpowiedzi już nie przekazywali. Napisali tylko tyle że kasa mi się nie należy i #!$%@?.