Wpis z mikrobloga

@Gensek: Marnujesz sporo pieniędzy i nic to nie ma wspólnego z dbaniem :) Ten samochód tyle samo przejedzie na 95 jak i na 98. 98 ma sens tylko jeśli faktycznie tak jest wymagane w książce serwisowej w samochodach typu AMG, gdzie jasno stoi że w przypadku zalania awaryjnego 95tki nie należy wykorzystywać pełnej mocy.
  • Odpowiedz
> Leje lepsze paliwo które pomaga chronić i czyścić


@Gensek: Co w liczbie oktanowej pomaga czyścić silnik? A co jak 98 będzie zanieczyszczona bardziej niż 95?

Jedyne co w ten sposób ochronisz to sprawisz że sterownik dostanie fioła bo będzie musiał mapę zmieniać dla benzyny o innej liczbie oktanowej ( ͡° ͜ʖ ͡°) pytałem się przy okazji zamawiania samochodu o jeszcze bardziej wysilonym silniku (300 km
  • Odpowiedz
Co w liczbie oktanowej pomaga czyścić silnik?


@Celinka95: Nic, ale Pb98 ma dodatki uszlachetniające.

,,Benzyna Super Plus 98 zapewnia prawidłowe osiągi, równomierną pracę silnika oraz korzystną ekonomikę zużycia paliwa. Benzynę wzbogacono najwyższej jakości dodatkami uszlachetniającymi: detergencyjnym, antykorozyjnym i antyutleniającym. Pakiet dodatków uszlachetniających gwarantuje m.in. utrzymanie czystości układu dolotowego silnika"
  • Odpowiedz
Pakiet dodatków uszlachetniających gwarantuje m.in. utrzymanie czystości układu dolotowego silnika"


@Gensek: CO ZA BREDNIE XD

Ja dziś tankowałem za 6,39 Pb95 na Eclercu obok Jerozlomiskich. Polecam serdecznie nie przepłacać za paliwo do jakiegoś zwykłego Focusa ( )
  • Odpowiedz