Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Uczę się zawodu od 10 lat - technik, inżynier i magister w tej jednej konkretnej dziedzinie, do tego szkolenia, certyfikaty itd. No dosłownie wszystko co się dało wyciągnąć podczas edukacji.
Aktualnie pracuje w jednym z największych biur projektowo inżynierskich. 3 lata wykonuje konkretniejszą robotę. W 2,5 roku awansowałem na stanowisko do którego większość dochodziła latami. No i mam dość. Zarabiam 4500 netto, biorę na siebie odpowiedzialność za rzeczy warte dziesiątki milionów złotych. Jestem #!$%@? od wszystkiego i od niczego. Zabieram robotę do domu żeby tylko nie #!$%@? terminów. Rzucają mnie wszędzie gdzie się pali żebym to ogarnął.
Zauważam ostatnio u siebie mocne pogorszenie stanu psychicznego. Czuje się jak #!$%@? murzyn który robi za grosze. Żyje od pierwszego do pierwszego nie mówiąc już o tym ze nie mam nawet jak odłożyć. Mieszkam na wynajmie, od rodziny nigdy nic nie dostałem i nie dostane. Nie chce tak już żyć, nie wiem co mam zrobić

#gorzkiezale ##!$%@?

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6385f4fa4bf3873cacecf1c6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: jonik
Przekaż darowiznę
  • 11
  • Odpowiedz
biur projektowo inżynierskich. 3 lata wykonuje konkretniejszą robotę. W 2,5 roku awansowałem na stanowisko do którego większość dochodziła latami. No i mam dość. Zarabiam 4500 netto


@AnonimoweMirkoWyznania: idź na swoje, taką kwotę w tydzień zgarniesz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Mireczku zmień branże.
Jestem po liceum, 4 lata temu wrociłam z zagranicy (praca fizyczna), trafilam do automotivu. Cisnęłam przez 3.5 roku w gore, doksztalcalam sie, i obecnie pracuje za wieksza kase niz Ty, z zerowym stresem, i nigdy nie zabieram pracy do domu. Co wiecej, pracuje i tak za dosc niska stawke, bo oferty na rynku juz sa w okolicach 8 brutto, a jestem tylko smieciowym metrologiem ¯\(ツ)_/¯ mam
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Uczę się zawodu od 10 lat - technik, inżynier i magister w tej jednej konkretnej dziedzinie, do tego szkolenia, certyfikaty itd. No dosłownie wszystko co się dało wyciągnąć podczas edukacji.

Aktualnie pracuje w jednym z największych biur projektowo inżynierskich. 3 lata wykonuje konkretniejszą robotę. Zarabiam 4500 netto, biorę na siebie odpowiedzialność za rzeczy warte dziesiątki milionów złotych. Jestem #!$%@? od wszystkiego i od niczego. Zabieram robotę do domu żeby tylko
  • Odpowiedz