Wpis z mikrobloga

Najgorsze w szurach jest to, że ich teorie oparte są na założeniu ich aktywnego tworzenia i edytowania.

Patrz koronawirus, wiadomo, że już wcześniej temat globalnych pandemii się przewijał w licznych teoriach spiskowych, a że w końcu wybuchła to od razu zwalono winę na Schwaba, Gatesa i NWO, bo wiecie, oni o tym już wcześniej ostrzegali, to musieli mieć ją zaplanowaną.

Dalej, dopisywanie wszystkiego co się da pod te 22 punkty. Jak irracjonalne by to nie były rzeczy to wszystko musi się łączyć, bo w końcu masoni czy inne iluminati to zaplanowali.

Ciężko przekazać w całości o co mi chodzi, jakimś wybitnym pisarzem nie jestem, ale chodzi mi o to, że szury we wszystkim widzą spisek, nawet tam gdzie go nie ma, na siłę zamierzają się go doszukiwać. Ich teorie nie opierają się w większości na dowodach, tylko na wierze, a później przypuszczeniach popartymi dowodami nikłej wiarygodności.

Wiadomo, że na świecie istnieją grupy ludzi realizujących podobną politykę; czy to dobrze? Nie mnie oceniać. Ale śmieszy mnie to dopisywanie do tego jakichś masowych spisków przeciwko ludzkości, ludom słowiańskim czy inne tego typu xd naprawdę, takie teorie z połową wiadomej prawdy najłatwiej ludziom wcisnąć. A na pewno łatwiej niż istnienie jakiejś ukrytej rasy pod skorupą ziemską

#teoriespiskowe #szury #przemyslenia
  • 1