Wpis z mikrobloga

Poukładajmy trwającą ciągle inbę na Twitterze. Musk wziął firmę pod swoje skrzydła z hukiem:

Planuje odblokować konta które zostały zablokowane bez względu na łamanie regulaminu.
Wprowadził płatny blue check który w pierwszych dniach spowodował falę manipulacji,trollowania które wręcz spowodowały realne problemy firm na giełdzie.
Wyrzuca pracowników z durnych powodów, nie szanując prawa pracy swoich działów w Europie (tego na pewno będzie ciąg dalszy, mało przychylny biznesmenowi)
Został przyłapany na naginaniu faktów nawet tych personalnych dotyczących śmierci własnego dziecka
Wczoraj zajął się zastraszaniem Apple, za zmniejszenie reklam na portalu który on już od miesiąca gnębi i swoim zachowaniem powoduje brak zaufania do firm.

Elonek twierdził, że blue check będzie tak super dochodowym pomysłem, że nie będzie potrzebował reklamodawców ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Elonek nie zdaje sobie sprawy z konsekwencji swojej "wolności". Piękna to inba i długo nie będzie podobnej.

#neuropa #elonmusk #twitter
dioxyna - Poukładajmy trwającą ciągle inbę na Twitterze. Musk wziął firmę pod swoje s...

źródło: comment_1669708514mzuUjA7tOZu9hD4wjtvVcK.jpg

Pobierz
  • 81
  • Odpowiedz
@dioxyna: po zakupie Twittera jest tak zajęty zarządzaniem, że częstotliwość jego tweetów wzrosła trzykrotnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poza tym akcje Tesli spadły o... 50%?

Mi się najbardziej podobają jego psychofani, są identyczni jak konfiarze
  • Odpowiedz
blue check który w pierwszych dniach spowodował falę manipulacji,trollowania które wręcz spowodowały realne problemy firm na giełdzie.

Wyrzuca pracowników z durnych powodów, nie szanując prawa pracy swoich działów w Europie (tego na pewno będzie ciąg dalszy, mało przychylny biznesmenowi)

Został przyłapany na naginaniu faktów nawet tych personalnych dotyczących śmierci własnego dziecka

Wczoraj zajął się zastraszaniem Apple, za zmniejszenie reklam na portalu który on już od miesiąca gnębi i swoim zachowaniem powoduje brak
  • Odpowiedz
Elonek twierdził, że blue check będzie tak super dochodowym pomysłem, że nie będzie potrzebował reklamodawców ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@dioxyna: btw zdaje się że gdyby nawet wszyscy użytkownicy kupili blue to melon nie spłaciłby z tego nawet odsetek od pożyczek, które zaciągnął na ten zakup xDD
  • Odpowiedz
Mi się najbardziej podobają jego psychofani, są identyczni jak konfiarze


@maximilianan: przeważnie to te same osoby, jak Elon wywala kogoś ponieważ ten wytknął mu błąd w który brnie to jest to wolność słowa, jak prywatna firma reaguje na burdel jaki zrobił i ogranicza reklamy to literalnie komunizm
  • Odpowiedz
@dioxyna: @maximilianan: mnie to bawi jak pisze, że wbrew narzekaniom hejterów Twitter ma rekordowe ilości odsłon i aktywnych użytkowników. Fajnie, tylko wysyp trolli nie przyniesie mu wystarczającej kasy z subskrybcji ani nie przywróci reklamodawców.
  • Odpowiedz
@Deska_o0: jak elon pisze o wolności słowa to ma rację, jak banuje ludzi którzy sobie z niego żartują to też ma rację.

Btw co trzeba mieć w głowie, żeby atakować własnych reklamodawców, kiedy portal utrzymuje się głównie z reklam xDD
  • Odpowiedz
  • 30
@Mezomorfix dajesz zbyt duzy kredyt zufania bogatym ludziom z dużym ego. Jest cała masa osób w przemyśle IT które jadą tylko na PR i szczęściu. Elon nie leży daleko od np Sama Bankmana-Frieda, i pewnie podobnie skończy.
  • Odpowiedz