Wpis z mikrobloga

Ściągnąłem sobie 2 gry. Just Cause 3 i Metal Gear Solid V. Postanowiłem najpierw zagrać w JC, ogarnąłem wcześniej, że MGS może być cięższy klimatem i w odbiorze i trzeba do tego usiąść na spokojnie( ͡° ͜ʖ ͡°) więc zacząłem od tej luźniejszej gry. Niestety JC mnie nie urzekł, i nie grałem dłużej niż 10h. Niestety nie jest to rozrywka dla mnie. Nie wiem, może gdybym mial te 12 lat to bym się jarał sterowaniem jednoosobowym niszczycielem czołgów, helikopterów, i miastz bo ogólnie gra nie jest zła, ale zdecydowanie nie dla mnie.
I wtedy odpaliłem MGS V. Momentalnie się zakochałem ( ʖ̯)
W tych mechanikach, w tej atmosferze, w tych szczegółach. Po prostu gra idealnie uderza w tony, które mogę słuchać i tańczyć do nich. Gra jest o infiltracji baz, posterunków, wiosek okupowanych przez wroga, skradaniu, wykradaniu danych, cichym zabijaniu (choć jeśli masz ochotę możesz wpaść z karabinem przez główne wejście z karabinem w łapie niczym Rambo, ale przedtem chociaż odetnij bazę od komunikacji z głównym dowództwem xd) i jest w tym po prostu idealna. W tle rozgrywa się fabuła której nie do końca ogarniam bo nie grałem we wcześniejsze części, ale czuję, że pewnego dnia sięgnę po nie, co jest dowodem jak bardzo urzekła mnie V. Mimo wszystko staram się łapać tą fabułę w locie i póki co jest mega spoko(i ten monolog Millera w helikopterze gdy go uratowałem, mistrzostwo świata).
Póki co ubolewam jedynie nad faktem że wziąłem się za to w czasie gdy zaczął się Mundial, więc gram tak na pół gwizdka, bo nie wyobrażam sobie zerkać na mecz, i jednocześnie planować mój następny ruch w sercu bazy rosjan. Gra jest tak immersyjna, i tak, wciąga, że nie wyobrażam sobie nawet słuchać mojej muzyki w tle w trakcie grania.
Nie wiem ile jeszcze przede mną gry, zabieram się właśnie do Angoli, ale nie potrafię, bo przez większość czasu oglądam mecze i wolę porobić misje poboczne, by zyskać trochę więcej kasy i materiałów, a do Angoli wybrać się jak wygospodaruję wolne chociaż 3 godziny.
Dziwię się też samemu sobie, że dopiero teraz zdecydowałem się zagrać w tą perełkę.()

#gry #metalgearsolid #grykomputerowe
Pobierz B.....n - Ściągnąłem sobie 2 gry. Just Cause 3 i Metal Gear Solid V. Postanowiłem naj...
źródło: comment_16696618167SP7tTo9Ptj86Ez7qor1PZ.jpg