Wpis z mikrobloga

W poniedziałek ma być oficjalne ogłoszenie wspólnego startu. A tutaj wywiad z @Adam_Kotucha dla #jagiellonski24 - http://jagiellonski24.pl/2014/01/18/kotucha-oddajmy-wladze-zwyklym-ludziom/

Przyznam szczerze, że trochę zbyt duży entuzjazm jak dla mnie. Jak wczoraj usłyszałem, że "jak zbierzemy podpisy to 5% mamy jak w banku, bo młodzi Polacy szukają wolnościowej partii z nowymi, młodymi twarzami" to tylko uśmiechnąłem się pod nosem. Zobaczymy co z tego wyjdzie, tak czy siak #eurowybory2014 zapowiadają się na najciekawsze wybory od lat. Wcale bym się nie zdziwił gdyby np. powyżej 20% uzyskały wspólnie partie, które nie przekroczą progu wyborczego. Wasze typy?

#polityka #demokracjabezposrednia #piraci #libertarianizm
SirBlake - W poniedziałek ma być oficjalne ogłoszenie wspólnego startu. A tutaj wywia...

źródło: comment_mHWyi9PdazQSkaaarzGJ9ne9xL7eonai.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
Kandydatem takiego złożonego rządu byłby np. prof. Balcerowicz, on jest bardzo szeroko kojarzony. Prof. Rybiński również jest dobrze znany.


"Prof. Rybiński"? Nie znam.
  • Odpowiedz
Chyba nie zrozumieliście tej wypowiedzi. :) Do "bezpośredniego rządu" mógłby kandydować każdy ale jest to najlepsza możliwość by w rządzie znaleźli się eksperci. Wymieniłem 2 przykładowe nazwiska, co nie oznacza, że jakoś popieram / znam / rekomenduję te osoby. To był przykład. Gdy mówię: "Polityk X mógłby wystartować w wyborach Y", to nie znaczy, że popieram tego polityka tak? Stwierdzam tylko, że ma bierne prawo wyborcze - może startować.
  • Odpowiedz