Wpis z mikrobloga

Jeżdżę raz na tydzień czasami dwa tygodnie trasę Wrocław Główny - Łódź. Pomijam fakt, że muszę kupować bilety z 3 tyg wyprzedzeniem bo na te pociągi nigdy nie ma miejsc i #!$%@? ic nie może puścić więcej pociągów na tej linii skoro wie, że tyle ludzi chce jechać tymi pociągami w piątek.

Moje pytanie dotyczy miejsc OzN. Czasami zmieniam plany i muszę kupić bilet na tą linie 4 dni wcześniej, oczywiście biletów nie ma. jedyne które zostały to OzN. Pytanie moje jest do was takie czy ktoś sie orientuje czy te bilety są zwalnianie na jakiś czas przed odjazdem pociągu?
Albo co mi grozi jeśli kupię ten bilet nie będąc niepełnosprawny albo kobietą w ciąży?
Zapraszam także do dyskusji dlaczego pewna pula biletów, a nie jest ich mało, jest zarezerwowana dla niepełnosprawnych i dla ludzi z rowerami? skoro w IC i tak nie można stać?
#intercity #pkpintercity #wroclaw #pkp
  • 4
  • Odpowiedz
@noname231: nie chce #!$%@? glupot, ale wydaje mi sie ze ic robi sztuczny tlum w celu sprzedazy biletow.
Jechalem trasa wro-pabianice w pt popoludniu i powrot w nd ~12.

Na pierwsza trase kupilem bilet przez net 2 tyg wczensiej, bo byo doslownie <5 miejsc.
Jak sprawdzalem stan w dzien odjazdu, miejsc bylo ze
  • Odpowiedz