Wpis z mikrobloga

@krucjan: jeszcze jakbyś uważnie i ze zrozumieniem przeczytał komentarz @badziebadla to byś się zorientował, że on właśnie ocenia cię po pokrowcu a nie po aucie jak sądzisz - ale gdybym właśnie odpowiedział na twoją prośbę o ocenę twojej osoby po pokrowcu zrobiłbym to dokładnie w ten sam sposób co badziebadla ale mi się nie chciało - w głowie mam jeszcze jeden obrazek z wnętrza tego Rezzo:
eirmens - @krucjan: jeszcze jakbyś uważnie i ze zrozumieniem przeczytał komentarz @ba...

źródło: comment_16696455258smGAd4pBRLDQVOqwf4T6I.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@eirmens no ja ci potrafię jakoś merytorycznie wytłumaczyć różnice, ty nie uzasadniłeś nic, a jakby o tym co jest słuszne decydowały plusy na wykopie to bym w zimę bez butów chodził xD
Nie mówiąc, że ludzie co cię plusują w innym wpisie będą będą na przykład wyśmiewać belki z podpisami na forum elektrody co jest bezpośrednim przełożeniem naklejek na samochodzie w internecie. Albo będą się wyśmiewać nawzajem bo ktoś gra na
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@eirmens no i ewidentnie mimo mojego tłumaczenia ciągle nie rozumiesz, bo dla mnie to sobie może mieć kierowca koraliki, pokrowiec, diesla, teściowa w aucie i lubieć jak mu laski machają cyckami i nic mi do tego, ale jakby ktoś sobie okleił auto wlepkami "NA SIEDZENIACH ZAWSZE KORALE" to bym miał bekę, że czuje niemiłosierna potrzebne oznajmienia światu, że on jeździ z koralikami na aucie. Jak nie widzisz tutaj różnicy to już
  • Odpowiedz
@krucjan: ło chłopie coś ty tu wypisał...tłumaczyłeś, uzasadniłeś a ja dalej uważam że się sam wyjaśniłeś...teraz to zażenowanie czuję nie tylko widząc pokrowiec ale i czytając to co napisałeś
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@eirmens no cóż rozmowa z tobą to jak ta przysłowia gra w szachy z gołębiem widzę. ja próbuję logicznie przedstawić swój punkt widzenia, a ty zamiast przedstawić swój i go uargumentować piszesz o jakimś wyjaśnieniu i plusach. Ciesz się swoim zwycięstwem, ja odpuszczam tę partię.
  • Odpowiedz