Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 232
@krucjan: Że też ludzie nie czują zażenowania montując czerwone pokrowce na kierownicexD Po tym poktowcu jestem w stanie sobie wyobrazić jak wygląda insta właściciela.
Jeszcze trakcie jazdy as zdjęcia robi
  • Odpowiedz
via Android
  • 6
@eirmens i dlatego właśnie żart jest kiepski, bo to w jaki sposób odwróciłeś mój wpis nijak ma się do siebie. Po pokrowcu na kierownicy nic nie jesteś w stanie powiedzieć o człowieku, natomiast te naklejki dają często trafne wyobrażenie o posiadaczu auta. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@krucjan: ale mój wpis poza stroną humorystyczną, kiepską czy nie, w drugiej kolejności nawiązywał do prawdopodobnej hipokryzji autora wpisu, którą odpowiadając właśnie w ten sposób sam potwierdziłeś, mianowicie że innych ludzi/posiadaczy aut można oceniać po naklejkach ale już po pokrowcu to nie nie nieee.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@eirmens no właśnie pokazuję ci lukę w twoim wywodzie. Poprosiłem cię, żebyś mnie ocenił po tym pokrowcu i nie zrobiłeś tego. Gdzie tu hipokryzja, że wyśmiewam cringowe naklejki a sam mam pokrowiec na kierownicy? To już lepiej @badziebadla to zrobił, oceniając mnie po aucie a nie po pokrowcu na kierownice xD

Wiedziałem, że ktoś zaraz sprawdzi vin i będzie brechtał, zastanawiałem się czy zamazać, ale stwierdziłem, że chrzanić to, pośmiejcie
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@dzek w zasadzie to są tam poglądy polityczne, flaga konfederacji i stop hybrid go diesel dużo mówią i światopoglądzie właściciela.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@eirmens w ogóle nie widzę tu żadnej hipokryzji, jeśli ktoś afiszuje się swoimi poglądami i opiniami to sam zaprasza do oceniania go. Jakbym wyśmiewał to, że ktoś jeździ bmw więc na pewno jest sebkiem i piratem drogowym to wtedy owszem, ocenianie kogoś przez markę samochodu byłoby głupie tak samo jak ocenianie przez pokrowiec na kierownicy.

Ale tu gościu prosto w twarz wali, że jest konfederatom, sprzeciwia się ograniczeniu spalin w miastach
  • Odpowiedz