Wpis z mikrobloga

No nie wierzę, że znowu to wrzucam XD trwały nawet jakieś rozmowy w sprawie Bebsona ale jedna to dom wychodzący, drugi Mireczek nie odpisał na kolejną wiadomość :(

Bebson już dzisiaj może opuścić lecznicę. Tylko nie ma dokąd. Mój awaryjny tymczas siedzi u mnie już trzeci miesiąc, lada moment będę zabierała do kennela też Dionizego, Beba już nie mam gdzie upchnąć :(

To na prawdę świetny kociak, żaden inny nie zrobił koło siebie tyle hałasu, co kompletnie nie przełożyło się na propozycje domów. Mały je teraz zwykłą Dolinę Noteci i parametry wątrobowe ma w porządku. Przed nim jeszcze dwie dawki leków na nicienie płucne ( ale młody już nie zaraża). To kuwetkowy i miziasty chłopak, który po tym co przeszedł bardzo bardzo zasługuje na dom :(

Kreska miała kupę szczęścia - to czarna kotka, jeszcze wymagająca oswajania i skradła czyjeś serce. Wydaje się, że wizyta przedadopcyjna będzie formalnością i koło środy nowa rodzina po nią przyjedzie. No i przykro mi @Kressska , chcą ją przechrzcić na Kropkę ;)

Na odłowienie, kastracje, profilaktykę i nowe domy czeka jeszcze dwóch braci Kreski tu zrzutka

Jutro to czego nie cierpię najbardziej czyli interwencje. Zostało nam około 10 i będziemy na czysto! Wszystkie miejsca znamy więc nie powinno być turbo fikołków.

Colesław to jednak na prawdę nie cierpi ludzi. Andrzejkowa wizyta dwóch obcych dla niej osób skończyła się prawie całą niedzielą przesiedzianą w kryjówce pod łóżkiem w sypialni i dwukrotnym zsiusianiem się na kanapę ()

Wołam użytkowników, którzy zaplusowali następujący wpis lub komentarz:
https://www.wykop.pl/wpis/66851713

c.....i - No nie wierzę, że znowu to wrzucam XD trwały nawet jakieś rozmowy w sprawie...

źródło: comment_1669623327uXzApxkJqSZXr4Lqq4bYtI.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
@chixi: Kurba, to jakiś nosferatu, może ludzie się boją ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To dziwne, w moim otoczeniu jak ktoś brał koteła to zazwyczaj czarnego (chociaż wynikać to może po prostu z tego jaki został podrzucony, a to zaś może wiązać się z ciężkim losem czarnych kotełów)
  • Odpowiedz