Wpis z mikrobloga

Jak zobaczyłam wczoraj te ultra superduper bestie w rajdach w #pokemongo i nagrodach (patrzcie jakie cp, idealne do walk 2500cp) go to od razu miałam wrażenie że już gdzieś to widziałam, po tym jak #niantic na swoim blogu umieściło wywiad z kolesiem odpowiedzialnym za projekt postaci i projekty pokemonów, który był po 30stce czyli musiał pamiętać pokemonowy boom, jak zobaczyłam wygląd tej bestii, która jest napakowanym komarem, od razu przypomniał mi się Komar Barbarzyńca, bohater polskiej przygodowki, dołączana była do cybermychy jakoś koło roku 2002, design bardzo podobny, tyle że Komar barbarzyńca był robieniem sobie jaj z Conana Barbarzyńcy, filmu że schwarzenwgerem o wojowniku chadzie machajacym mieczem, myślę że uczynienie akurat z komara pakera jest tak odległym konceptem i nieprzypadkowym, że myślę że twórca projektu tego pokemona na pewnym musiał się inspirować tą polską przygodówk, a już niemal na pewno na pewnym etapie na nią trafić, #grykomputerowe #gry #plagiat
KingaM - Jak zobaczyłam wczoraj te ultra superduper bestie w rajdach w #pokemongo i n...

źródło: comment_1669614335I540JXC2yEGpBlEKXb8zjR.jpg

Pobierz
  • 4