Wpis z mikrobloga

Oczekiwałem, że w finale nastąpi oczyszczenie Dahmera i pokazanie, że wina leży po stronie dziewczyn. Tymczasem okazało się, że Dahmer sobie coś ubzdurał, nie wiadomo skąd miał te skrimy, nie wiadomo co dokładnie w nich było, czyli potwierdziło się #!$%@? naszego głównego bohatera.
#rolnikszukazony
  • 25
  • Odpowiedz
@bbul44: trzepał fony, wiedział że ruda i zuza spiskują, liczył że któraś się wysypie ale one zagrały w jeszcze bardziej #!$%@?ą gre i wyeliminował je wszystkie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bbul44: Prawdopodobnie przeglądał telefony dziewczyn albo podsłuchał jak się śmiały z niego/z jego rodziców, ale że nie mógł się przyznać wprost to wymyślił screeny. No i nie mógł ich pokazać więc wyszło jak wyszło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bbul44 Ta co wyleciala pierwsza była bezpośrednia - nawet mu na randce jakiejś coś nawrzucała od debili. Jednocześnie jako dobra osoba, chciała żeby chłopak nie był pokrzywdzony i zarówno z tego powodu, jak i zwykłej zazdrości wysłała mu skriny. Umówili się że jej nie wsypie i nie zrobi przed cala Polska donosicielki. Proste.
  • Odpowiedz
@bbul44: no właśnie, nie wiadomo, czyli na ten moment obie strony są równie mało wiarygodne z punktu widzenia widza, choć obiektywnie patrząc, to "winę" powinien udowodnić oskarżający. Powinien pokazać skrimy i tyle.
  • Odpowiedz
@BartoszCebularczyk: Sorry, ale to się kupy nie trzyma. Miałby ją chronić, a z siebie zrobić debila? Poza tym po co ona miałaby wysyłać mu skrimy, w których ona sama obraża go, jego rodziców i naśmiewa się z gospodarstwa?
  • Odpowiedz
@bbul44 @Zachodni @rosherunner @Davos87 @BartoszCebularczyk @altrys @BrockLanders @jedna_odpowiedz @bbul44

teraz laski non stop robia sobie grupki na fb itd. Gdzie wrzucaja rozne bzdury. Mozliwe ze one taka sobie zrobily i ktoras laska podeslala mu co tam sie dzieje - pewnie jakby pokazal screeny bez edycji to by wydalo sie kto wsypal bo gosc pewnie nie ogarnalby edycji i ukrycia informatora, bo to przecie Prosty rolnik Btw ubraly sie prawie tak samo, przypadek?
  • Odpowiedz
@Ktore_to_juz_konto @BrockLanders @bbul44 @altrys @Davos87 @Zachodni tak by zrobił pierwszy lepszy dzieciak. ,,hej, tu sa skrimy, tu napisala ze jestem biedakiem, tu ze moja rodzina to fujary..."...To jednak juz facet wiec pokazal klase i dojrzałość, a nie rzucał skrimami jak baba-plotkara. Mega szacunek.

Oskarżenia, że zamontował podsłuch są śmieszne. Że podejrzał telefon tak samo- przeciez obecnie sie chodzi nawet do kibla z telefonem.

Może i gość jest lekko antyspołeczny i odbiega od
  • Odpowiedz
@BartoszCebularczyk:

To jednak juz facet wiec pokazal klase i dojrzałość


Bez urazy, ale nie znasz się na ludziach. Pomijając heheszki, to ten chlopak ma poważne problemy natury psychicznej i ostatnie co można o nim powiedzieć to że pokazuje klasę i dojrzałość. Jak chce zbudować związek to powinien zacząć od terapii.
  • Odpowiedz
@Ktore_to_juz_konto Myślę, ze troche sie znam. Co do reszty - nie natury psychicznej, a psychologicznej. Chociaż może psychicznej również.Nie znamy go na tyle. Według mnie jednak pokazał klase nie rzucając skrimami, dajac czekoladki, witajac sie i zegnajac z nimi chociaż mogl je miec w dupie. Zachował sie więc dojrzale. Co do ostatniego - to oczywiste, że przydałaby się terapia, ale to juz sam chlop zadecyduje. Pewnie ma tam internet i moze to
  • Odpowiedz
@BartoszCebularczyk: Oho, koronny argument typowego Polaka, czyli odwoływanie się do wieku jako potwierdzenia swoich racji. Ja nie wiem ile masz lat i ty nie wiesz ile ja, tak więc mniejsza o to. Dojrzałość polega na tym, że rozwiązuje się problemy, a nie je tworzy, jak nasz główny bohater. Gdyby miał klasę to inaczej by się zachował. Pokazałby te skrimy jeszcze w trakcie pobytu dziewczyn na gospodarstwie. Nawet nie musiałby ich do
  • Odpowiedz
@BartoszCebularczyk: czekoladki dawal każdy, więc to żaden argument.

Co do wyśmiewania to już narracja Dahmera, z jego ksobnym podejściem to mogły to być zwykle wiadomości i komentarze tego co Karolina przeżywała. Przecież każdy z nas opisuje swoim przyjaciołom to co przeżywa z innymi ludźmi. Jestem pewien że Twoja dziewczyna na pewno nie raz opowiadała swoim koleżankom że miała dobry ale tez ze miala średni seks z Tobą. Nie znaczy ze to
  • Odpowiedz
@bbul44 nie chciałem użyć wieku jako argumentu jak Michałowa xD zwyczajnie szukanie dymów na siłę i potwierdzeń w formie dowodu ,,skrimow" moge wytłumaczyć tylko wiekiem i to takim gimnazjalnym. Dziewczyny sie przeciez przyznały, ze była taka rozmowa, jedna stwierdzila, że ,,kaszana i musi mniej ufać ludziom", Manowska potwierdziła że były skrimy itp. Jedyne do czego się nie przyznały to to kto doniósł.

Rozwiązał przecież sprawe do końca, wyrzucił je, powiedział, że nie
  • Odpowiedz
@Ktore_to_juz_konto ale tak jak mówię - dziewczyny sie przecież przyznały, że była taka rozmowa ale umniejszały to co napisały. Nie były nim ani trochę zainteresowane, śmiały się z niego w twarz mówiąc o braku jaj itd. Jaki miałby typ powód żeby mówić, że obrażały rodziców, gospodarstwo i jego. Przecież nawet mirki, które znają go z ekranu mówią, że to psychopata. Jedna z tych co tam była mu nawet na randce mówiła, że
  • Odpowiedz
ja nw jak dla kogos logiczniejszym wnioskiem od skrimów może być to, że jakiś rolnik, którego światem są kozy i wieś miał czas i w ogóle wpadł na pomysł instalacji podsłuchów, czy trzepania telefonów. Nw jak można traktować brak dowodów w ewidentnej sprawie jako dowód braku faktu pewnej rzeczy. Lapiemy nawalonego faceta, który wyszedl z auta i upadl, wali od niego wódka, w środku 3 butelki żubrówki, ale akurat nie ma alkomatu
  • Odpowiedz