Wpis z mikrobloga

Enrique chyba dziś płaci za trzymanie się swoich nazwisk, wbrew krytyce całego otoczenia. Balde to wielki talent, ale chyba dla niego trochę za wcześnie na taki turniej, a tutaj wszedł na 10 minut z Niemcami, kiedy trzeba się bronić. Gavi też dziś wypadł bardzo słabo, a w Hiszpanii pomocników lepszych do utrzymywania się przy piłce jest wielu. To samo z brakiem Ramosa i wystawianiu Rodriego na stoperze, to jest świetny zawodnik do ich stylu gry, ale jednak Rodri to nie obrońca co było widać w akcji, kiedy wyprzedził go Fullkrug.
#mecz
  • 9
@Apacz449: Wiem wiem, ale jakby zamiast kontuzjowanego Gayi wziął doświadczonego, grającego świetny sezon Grimaldo z Benfiki to może tego gola udałoby się uniknąć. W Hiszpanii lewych obrońców jest cała masa, choćby jeszcze Cucurella, Galan czy Alex Moreno, a Balde dopiero kilka miesięcy jest w poważnej piłce.
@sk131: Chociaż dodam, że Balde w meczu z Bayernem w LM był najlepszym piłkarzem Barcy i jako jedyny nie zawiódł. Mimo wszystko, chyba były lepsze opcje.
Gdyby gdyby. Robisz z igły widły. W pechowym momencie wpuścił młodego bo akurat poszła akcja po stracie a ty dorabiasz do tego już historie. Bawi mnie krytykowanie enrique po jego wynikach które ma do tej pory.
@Apacz449: Akurat prawie nigdy go nie krytykuje, bo broni się grą i wynikami. Mówię tylko, że dokonał kilku kontrowersyjnych powołań i gdyby się tak nie upierał przy niektórych nazwiskach (jestem kibicem Barcy, ale sam muszę przyznać, że bardzo lubi piłkarzy tego klubu ( ͡° ͜ʖ ͡°)) to Hiszpania mogłaby być jeszcze silniejsza. Chociażby średni Sarabia kosztem Canalesa itp.
@sk131: No i o to się rozchodzi. Enrique ma swój styl i tego wymaga. To nie reprezentacja polski gdzie masz 3 piłkarzy wybijających się wyraźnie ponad resztę, tam na każdej pozycji ma wybór piłkarza na podobnym poziomie, decyduje to kto bardziej mu pasuje pod taktykę ¯_(ツ)_/¯ . Wątpię ze Grimaldo lepiej by się odnalazł w takiej grze od alby czy balde krórzy grają to an codzień
@Apacz449: akurat Grimaldo jest z La Masii, więc on to ma ;) Ogólnie się zgadzam, chociaż przykładowo Thiago się bardziej nadaje do takiej gry niż Gavi, ale jednak ten drugi oferuje więcej walki i szybszy doskok do rywala. No nic, Hiszpania już praktycznie ma awans z jednej z najtrudniejszych grup, więc nie ma co krytykować Lucho.

Jeszcze mi się przypomniało co do Grimaldo, że odszedł z Barcy właśnie za Lucho, kiedy