Wpis z mikrobloga

Cześć!
Posiadam Xboxa One S od 4 lat, ograłem kilka tytułów typu wiedźmin 3, the division, Forza 2,3,4.

Po ślubie grałem z różową w tytuły typu Rayman, Ori, Unravel 2. Od pół roku posiadam Game Passa (cebula here) gdzie znalazł się nawet tytuł dla bombelka 4lvl (Psi Patrol). Zauważyłem jednak że przy większej ilości graczy (tj 3 gra zaczyna łapać drobny shuttering). No a że różowa jako prezent na Mikołaja wybrała sobie lidlomixa, bombelek zestaw shitu z psiego patrolu to ja zastanawiam się nad wyborem Xboxa Series S.

Minusem jest brak napędu bo AAA z XOne mam na płytach, jak jest jednak z wydajnością i dostępnością gier na Series S? Zauważyłem że po allegro latają gry na Series X (ale to może wersje pudełkowe). Drugie to czytałem że np. nie zagram w zaktualizowanego Wiedźmina na Series S.

I stąd pytanie - warto zakupić Series S czy na razie siedziec na One S? Zbyt często nie gramy a jak już to zależy nam na płynnej rozgrywce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#xbox
  • 8
@sberatel: gdzie tak napisałem? Zapytałem tylko czy warto się przesiadać z one s na Series S czy lepiej poczekać

@NielegalneKretowisko: dobrze że różowa nie czyta wykopu bo już bym bo konsoli mial ( ͡º ͜ʖ͡º) lidlomix jej starczy chociaż i tak moim zdaniem to pieniądze wywalone w błoto XD

@rbbxx: na planecie gracza pisali że na razie zmierza na Series X i PS5
@sberatel: czytałem, ale pytają zazwyczaj osoby dla których będzie to pierwsza konsola albo przesiadają się z 360 ;) ja posiadam one s i zapytałem czy warto iść w Series S.

@rbbxx: no i tym mnie przekonałes, dziękuję ;)

Decyzja podjęta - one s leci do żyda, powiedzcie mi tylko jest jakaś kompatybilność padów między one a Series? Posiadam 3 sztuki więc jak kompatybilność jest to na sprzedaż wystawie konsole z