Wpis z mikrobloga

@Szatynka: z całym szacunkiem, prawda, bo nie znamy się, prawda, tak więc nie wiem kim jesteś, ale obawiam się, że informacje na twój temat, bez względu jak rzetelne, oraz jak obszerne, to zbyt mało, by wyciągnąć człowieka z ignorancji, prawda.

@Szatynka ten wynik oznacza, że jesteś ponad średnią. Tak jak ktoś wspomniał, są różne rodzaje inteligencji, jest ich chyba z 7 lub 9 nie pamiętam, jeżeli Cię tą tematyką interesuje, to zapoznaj się z książką ,,myśleć jak Leonardo da Vinci" tam są wszystkie rodzaje inteligencji wyszczególnione.
@temokkor: zaczęło mnie to interesować jakiś czas temu. Co "zabawne" ale nie dla mnie, nigdy nie byłam dobra z matematyki, natomiast interpretacja tekstów, historia, pisanie opowiadań i rysowanie - to były rzeczy w szkole z których byłam jedna z lepszych.
A propos matematyki, miałam dobrego korepetytora i przy nim obliczenia już na poziomie licealnym zdawały się znośne i bardziej przyjazne. Niestety w szkole miałam blokadę i zgarniałam dopuszczające...wiem ze nie jestem
@temokkor: na pewno mniejszy stres bo jak się. Okazało miałam silną nerwicę. No u mój nauczyciel był wybitnie kiepski, dlatego go wywalili kiedy matura z matematyki była już obowiązkowa a dużo jego uczniów zawaliło
@Szatynka wielu jest kiepskich nauczycieli. Osobiście miło wspominam panią osetową od maszyn elektrycznych na studiach. Ostatni egzamin idę 30min przed zobaczyć co zawałem i jak się okazało wszystko źle kompletnie nie rozumiem tematu. Baba w 25 min mi cały materiał z semestru wytłumaczyła i 95/100. Heh takich nauczycieli to że świeczką szukać.