Wpis z mikrobloga

@pogop: Ja zawsze kupowałem takie w dziesięciopakach za 5zł bo i tak golę się raz na 2 tygodnie, ale mama mi kupiła na święta to co na zdjęciu w jakimś zestawie i szczerze mówiąc jestem zawiedziony- te taniochy zdają się być znacznie ostrzejsze i dokładniejsze.
@Felonious_Gru: @pogop: @icehotbiker: @duffman: @Mave: @icehotbiker: @Navrazz: Kupiłem w Rossmanie za 12zł klasyczną maszynke na żyletki i powiem wam, że goli się nią naprawdę dobrze. Kupiłem sobie też pędzel do golenia i krem (wars oczywiście ;d). Jedyny warunek takiego golenia to gorącej wody nalać do jakiegoś kubka czy słoika i po każdym przeciągnięciu w takiej gorącej wodzie przepłukiwać maszynkę. Sprawdzona metoda, mój ojciec też tak
@JazzBlurr: Mam niedaleko chaty takie centrum handlowe które się zwie Astra i w sklepie samoobsługowym czasem leży cały karton z warsem. A czasem nie ma w ogóle. Kupuje czasem na raz po 2-3 sztuki :D Ale muszę znaleźć sobie we Wrocławiu sklep w którym mógłbym się w mydła do golenia zaopatrywać. W ogóle słabo trochę że w sklepach pełno jest maszynek jednorazówek i pianek do golenia w puszcze a nie ma