Wpis z mikrobloga

Zaczynam rozumieć taktykę Michniewicza, murowanie z silnymi i mniejsze/większe otwarcie ze słabymi daje efekty.

Meczu nie oglądałem, nie wiem czy Arabia miała #!$%@? pecha czy my #!$%@? szczęście ale wynik dwa zero robi wrażenie, zwłaszcza po ostatnich popisach naszej kadry na wielkich turniejach.

Tego poprzedniego oglądać się nie dało (a widziałem cały) ale hej, dalej jesteśmy w grze i z grupy wychodzimy najpewniej, także Michniewicz rozgryzł kadrę - nie nauczy ich ataku pozycyjnego więc uczy ich tego, co ogarną - laga i defensywa.
W końcu, jeśli Michniewicz zostanie, kadra poduma na grę z kontry, jakieś schematy i kto wie, może za 4 lata trzeba się będzie z nami w grupie liczyć bo nie ukrywajmy że nasza grupa to jedna z najsłabszych, jedynie Argentyna to kosior (raz mieli pecha).

Wiem że nikt tego nie przeczyta ale przepraszam Czesiu że wątpiłem, trener z ciebie średni ale jako zadaniowiec się spisałeś i ze wstydem jak zawsze ale z grupy wyjdziemy.

I chyba o to chodzi, nie?

#mecz #reprezentacja #przemyslenia #mundial
Pobierz WladcaSlimakow - Zaczynam rozumieć taktykę Michniewicza, murowanie z silnymi i mniejs...
źródło: comment_1669478813OI1OCriGPtxolpOLoK3Z5W.jpg
  • 7