Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1253
LM, Złoty but, najlepszy piłkarz świata według fifa przez 2 lata, prawie złota piłka, ale gość płacze po golu strzelonym Arabii Saudyjskiej na MŚ. Coś pięknego
#mecz
  • 17
  • Odpowiedz
  • 488
@Viro Zapewnie ciśnienie z niego zeszło, ale to jego pierwsza bramka na MŚ i to na pewno też zrobilo swoje.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 66
@wscieklybyk: Wytłumaczysz mi dlaczego w ogóle mnie atakujesz skoro ja tym wpisem doceniam to, że zależy mu wciąż na samym sporcie i jest to piękne?
  • Odpowiedz
@Viro: te nagrody to pewnie nic w porównaniu z tym co czuje piłkarz strzelając pierwszą bramke na mundialu. Nie wyobrażam sobie co musiał w środku przeżywać i jednocześnie zazdroszcze.
  • Odpowiedz
@Viro: @cus_: przez dlugie lata reprezentacja nie dorasta ci do piet, ciagniesz za uszy ile sie da bez wiekszego skutku. W koncu nadchodza MS, pierwszy mega wazny mecz, meksyk, meczarnie, nic nie wychodzi. W koncu karny, pudlujesz. Mecz konczy sie 0:0 wiec zdajesz sobie sprawe, ze to byla pilka meczowa. Czujesz, ze teraz to ty pociagnales w dol reprezentacje. Dodatkowo boiskowa i pozaboiskowa pilkarska szydera w srodowisku ze
  • Odpowiedz