Wpis z mikrobloga

No wiecie co, ale żeby artykuły w The Times.....( ͡° ͜ʖ ͡°)
Great British Nuclear (GBN)

GBN will be responsible for developing a network of between 20 and 30 small modular reactors (SMRs) that are being built by Rolls-Royce.


ohhh ohhh ;) tak mi rób GBN, tak mi rób! nie przestawaj....ty moja słodka ździro ʕʔ
#gielda
PoteznyPiSowskiInwestor - No wiecie co, ale żeby artykuły w The Times.....( ͡° ͜ʖ ͡°)...

źródło: comment_16694575829L9uAYjZxnpKToC9wN335y.jpg

Pobierz
  • 9
@mam_odwage_nic_nie_osiagnac: RR ogólnie #!$%@?ło zajebisty system przechowywania energii dla wojska, wojsko UK wymyśliło sobie systemy obronne przeciwrakietowe z użyciem lasera, zbliża się dron/pocisk laser do niego zaczyna strzelać i po paru sekundach obiekt ma już przepalone obwody i się pali

tylko żeby to powstało był jeden problem, zasilanie, bo taki laser potrzebował zajebiście dużo prądu żeby być efektywnym i móc wystrzelić wiązkę która będzie w stanie podpalić obiekt 1km od niego,
@mam_odwage_nic_nie_osiagnac: no cóż to wynik 2020 dostali wtedy ładnie po tyłku z kasą, ale ogólnie się nie martwię jakoś tym, było 7mld w tym roku już 5mld,

jak by nie restrukturyzacja którą sobie przeprowadzili przez ostatnie dwa lata to bym się przejmował a tak to czil spłaci się, dłóg wydaje się duży bo kapitalizacja jest śmiesznie niska ale jak firma ma zamówień na 50mld to 5 mld się nie będę martwił