Wpis z mikrobloga

@MarchwiowySok: Ja prdl, jakim trzeba być niedojebem bez życia, żeby łapać wszystkich za słówka w necie. Masz 12 lat? Napisałem "drugie tyle pobiera przez stronę. Pobranie czegoś =/= peak w jakimś konkretnym momencie? Jeśli mamy być już tak pryncypialni. To jest najbardziej żałosne. Jako gówniarz 12-13 letni jarałem się jakim to mistrzem riposty jestem, bo kogoś złapałem za słówko, ale przynajmniej trafnie, a nie kompromitując się jak ty tutaj.

Żenada.
  • 8
@Ynfluencer: nie no, jeśli chodzi ci o same pobrania to na pewno jest ich więcej niż 40k. Ale ty nie piszesz o pobraniach tylko o all time peak i porównujesz 12k ze steam do 40k ogółem.

Gdy all time peak na steam był 12 k to realnie było 40 k


Więc nie wiem o jakie łapanie cię za słówka dokładnie chodzi.
Po prostu gadasz głupoty i się tłumaczysz łapaniem za słówka
@MarchwiowySok: Dokładnie tak jest. Nie graj głupa. Napisałem, że drugie tyle "pobiera" przez stronę to nie jest równoznaczne z tym, że drugie tyle gra. Mnie nie wkrecisz na takie gówno. Jest to czarno na białym i koniec dyskusji. Może pobrać przez stronę drugie tyle, ale grać jednocześnie więcej, więc widzisz sam Ptaszyno, że wdupiłeś.
@Ynfluencer: sam piszesz, że peak na steam to 12k więc realnie to około 40k bo ze strony producenta ludzie też pobierają grę. Widzę, że za bardzo ci się trollowanie udziela, albo jesteś giga głupi ¯\_(ツ)_/¯

i jak coś to "pobrań" (właścicieli) było ponad 1milion na steam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MarchwiowySok: Twoja teoria jest naciągana, bo napisałeś, że od kiedy 40 k to 2 razy więcej niż 12, więc jakbyś tego nie naciągał na swoją korzyść to nie wykażesz, że napisałem, że 40 to dwa razy więcej niż 12 k, a zaangażowanie w to, żeby jechać po tej grze i cos mi udowodnić to naprawdę mnie bawi.

Możesz ze mną dyskutować ile chcesz, a ja i tak wygram, bo jestem starszy,
@MarchwiowySok: Ja się bawię i jaja sobie robię Ptaszynko. Mam to w dupie. Od dwudziestu lat łażę po różnych forach, tam mnie hejtuja, wyzywają i wygrałem i przegrałem tysiące sporów. Na prawdę to po mnie już spływa. Tyle zachodu o jakąś bzdurę.

Jedno mnie tylko ciekawi i tu przyznaję, że się angażuję.

Co stoi za tym, że tutaj jesteście tak zaangażowani w jechanie po tej grze, bo nie wierzę, że to