Wpis z mikrobloga

Czy wybór volvo s40 1.6 100km z 2006 to dobry wybór? Chodzi mi o koszty eksplotacji, bo akurat w pracy rozmawiałem ze znajomym który wystraszył mnie trochę podobno drogimi kosztami eksploatacji, ale przecież to chyba focus w innej budzie? #samochody #motoryzacja
  • 7
@Tisev7: zawias to podstawa (kpl. wahaczy to koło tysiaka - na jedno koło oczywiście, do tego dochodzi problem z brakiem regulacji bananowego wahacza poprzecznego górnego, można customy kupić, i nie warto kupować nic poniżej lemfordera, ogólnie zawias trwały ale po naszych drogach wszystko się poddaje), elektryka to drugie - błędy i czy wszystko działa, a poza tym nie ma za bardzo co się zepsuć.
@Tisev7: auto fajne ale znalezienie nie #!$%@? egzemplarza graniczy z cudem.Sam do niedawna szukałem i oglądałem chyba 4 sztuki S40, a finalnie skończyłem z innym szwedem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

EDIT: poszukaj w necie jak się wchodzi w ukryte menu w zegarach w którym można sprawdzić czy któryś moduł ma zapisane błędy (jest coś takiego na pewno bo sam tak sprawdzałem).