Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski
Czy ktoś z was zerwał z chłopem bo był mega syfiarzem? Mieszkamy razem kilka meisięcy i jak ja nie posprzątam, to mogloby być nawet nasrane. Już mam dość. Prócz tego koleś spoko, ale ja tak budować związku w przyszłości nie widzę. Jestem jego matką żeby mu sprzątać czy partnerką? Jak poproszę żeby coś posprzątał to w końcu to zrobi, ale dopiero wtedy. Sam nigdy nie widzi powodu. Już mnie to wku***wia

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6380e2b44bf3873cacec4340
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 7
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ja nie zerwałam, ale byłabym w stanie. Totalnie rozumiem, bo jakby doszły dzieci i więcej obowiązków, to musiałabyś robić wszystko sama. Niech się ogarnie, bo w związek to partnerstwo i obowiązki spoczywają na obojgu
  • Odpowiedz
TerminowyTowarzysz: Pomimo, że chłop jestem to nie zmienisz tego.
U mnie w domu brat był takim syfiarzem i dalej nim jest.
Ja byłem czyścioszek.

Kto ma lepiej? No on, bo dupy wyrywa co chwile, a ja forever alone xD Pewnie dlatego, że baby nie kręci ułożony chłop, a taki, który daje emocje.
---

Zaakceptował: jonik
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania co rozumiesz przez syf? Że ma na biurku talerze z dwóch tygodni a na podłodze ubrania z całego tygodnia czy bardziej to, że po zakupach ułożył w szafce puszki z jedzeniem w złej kolejności, a do tego w tym tygodniu nie starł kurzu z karnisza gdzie nikt nawet nie zagląda i nie wie, że tam coś jest.
Są różne pojęcia bycia syfiarzem. Co innego umyć wannę z osadów z mydła, posprzątać
  • Odpowiedz