Wpis z mikrobloga

Tak szczerze to ciezko sie to ogladalo z mojej perspektywy. Maja Stasko jest osoba nadwrazliwa ktora bierze wszystko do siebie, zero dystansu zyciowego, prawdopodobnie jest to zwiazane z jej dziecinstwem albo wychowaniem lecz moge sie mylic, chce miec we wszystkim racje, odpowiada wymijajaco. Jest bardzo ciezka osoba ktora ma najwiecej problemow psychicznych z influencerow ktorych widzialem poniewaz probuje zmienic swiat na "sile" uzywajac metod ktore powoduja ze coraz wiecej osob po prostu ja nienawidzi. Walczy z hejtem tworzac hejt, dodatkowo wysmiewa np Bombe z nieznajomosci prawa, jakby watpie zeby kazdy prawnik na swiecie znal kazde zdanie w konstytucji. W kazdym sporze chce miec racje, zyje w wielkiej bance w ktorej sama sobie jest Bogiem i podwaza wszelkie argumenty z drugiej strony. Dodatkowo w zdaniu z Soltysem powiedziala ze mogl pojechac i sam sprawdzic czy ten gosc nie wyludza pomocy/pieniedzy, wczeniej zas podczaas telefonu poweidziala ze nie miala czasu bo nie mozna sie wszystkim zajmowac, szkoda ze tybori nie przytoczyl jej slow z poczatku. Mowi ze Tybori upublicznia dane, a na poczatku sama pokazala profil teego type z IG. Wyrywa zdania z kontekstu. Idealny swiat Wedlug Maji Stasko to taki w ktorym za slowo typu Zle wygladasz, albo jestes kretynem mowca skonczylby w sadzie a potem w wiezienu lub z kara grzywny. Lepszy swiat wedlug Maji nie bedzie lepszym swiatem, tylko swiatem terroru i swiatem w ktorym ludzie beda bac sie wyrazac swoje opinie. Takim sposobem Swiata nie zmieni, zniecheci tylko duzo ludzi do siebie, co juz robi

Ps. Rzadko ogladam fame i high ale bylem ciekawy postaci Maji, no i kobieta jest do rozgryzienia w 10 minut doslownie. Szkoda ze goscie nie wykorzystuja jej wlasnych slow do tego by zrozumiala ze jest hipokrytka.

#famemma #majastasko #highleague #patostreamy
  • 5
@mamajasia12: Zauwazylem, rzadko ogladam Fame mma i ta cala otoczke ale obilo mi sie o uszy to co robi, Gdyby panowie byli bardziej obecni to w trakcie mogliby 2/3 przyklady jej hipokryzji przytoczyc z samego programu. Nigdy nie widzialem zeby ktos tak kogos irytowal jak ona ich xD
@BadRey: Ciężka jak tona pierza. Roszczeniowa, pyskata, przemądrzała cwaniara + hipokryzja lvl expert. Jest do zgaszenia jak pet w 2 minuty, tylko nie przez ujaranego bombę albo tego drugiego pędzla.
@R0bert-: Tybori za bardzo emocjonalnie podchodzi i za szybko sie irytuje, to trzeba na spokojnie. Sluchac caly przebieg i wskazywac jej hipokryzje jak z tym co wyludzal albo jak z ta akcje gdzie upublicznila dane tej osoby z IG. Kiedys Maja trafi na spokojna osobe, ktora po prostu bedzie ja rozgrywac jak Hiszpania, Kostaryke.