Wpis z mikrobloga

@perfumowyswir: naukowo badawcza XD to już więcej pomysłów na ułożenie płytek znajdzie pijany mietek niż ty coś wymyślisz w kodzie na pętlach XD ojj przyjdzie skarbówka to trzeba będzie zwracać aż się posrasz, bo całą kasę utopiłeś w dom pod lesznowolą, a z gotówki wyczyszczony. Nagle się okaże, że kancelaria wypina dupę, bo to była ich analiza na dany moment, a to ty zmieniłeś język programowania XD będziesz tak posrany, że
@apoo: nic, mialem duzy wklad wlasny i chcialem zaledwie 200k, z ciekawosci chcialem znac zdolnosc max - no i to byl marzec i nie mam zadnych zobowiazan innych. 70k to dziwne, nawet teraz jak dzwonia z banku to daja szybki kredyt dla dzialnosci 150k, a czym to sie rozni dla nich skoro i tak calym majatkiem odpowiadam.
@Kiedysbedeczerwonka: nie ma tam nic o interpretacji KIS, a oni mogli skierować sprawę do sądu zamiast zawieszać działalność, bo jak widzisz US złamał prawo, ale ty Janusz jesteś xD coś jednym uchem usłyszy, doda swoją wersję i puści dalej

przez takie samo gdakanie ludzie się w nieruchy na szczycie załadowali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@perfumowyswir: Z moich znajomych z IT kto zaczął budowac w 2020 2021 to zagryza zęby i kończy się budować. Ale jak ktoś szukał i ma jakiś odłożony kapitał to czeka, zbiera więcej gotówki i ewentualnie szuka okazji. A spadek zdolności w IT to wcale nie wszystkim. Dużo firm zatrudnia na UoP i nie żałuje na podwyżki więc np zdolność moja i kolegów dalej w okolicy 1MLNa.
@apoo: u mnie ryczałt 12% od listopada 2021 i od wtedy działalność, czyli działalność niecały rok, zdolność mam w 4 bankach najczęściej około 200-250k, w alior chyba 600k, w jakimś innym tylko 100k. Z pomocą @marcpol kredyt wzięty kilka tygodni temu, część banków uwzględnia wcześniejsze umowy jako kontynuację pracy w tej samej branży, patrzą dalej niż okres jdg ryczałt i jest zdolność. Ale tylko kilka banków tak robi.
aukowo badawcza XD to już więcej pomysłów na ułożenie płytek znajdzie pijany mietek niż ty coś wymyślisz w kodzie na pętlach XD ojj przyjdzie skarbówka to trzeba będzie zwracać aż się posrasz, bo całą kasę utopiłeś w dom pod lesznowolą, a z gotówki wyczyszczony. Nagle się okaże, że kancelaria wypina dupę, bo to była ich analiza na dany moment, a to ty zmieniłeś język programowania XD będziesz tak posrany, że tyrałeś na
no jakoś albercik, perfumowy czy też mmmmmmm(puuu) są tymi mitycznymi zarobasami It, a jakoś ich nie stać na mieszkanie


@Kiedysbedeczerwonka: Bo to mitomani, biadaki nie stać ich, zazdroszczą to gadają po złości, że spadnie, pluć na nich, ja śpię spokojnie, bo nie spadnie
ja śpię spokojnie, bo we własnym łóżku i we własnym mieszkaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kiedysbedeczerwonka: Hahaha, no właśnie. Dla mnie to takie naturalne jak oddychanie. Nawet jak czasem muszę gdzieś pojechać na wakacje, to źle się czuje, bo nie śpię w swoim łóżku w swoim mieszkaniu, to wyobrażam sobie jak czują się te biedaki bez mieszkań, z IT biedaki, żal!!!1