Wpis z mikrobloga

Cześć, potrzebuję porady. Chcę kupić Microsoft Office 2021 Home & Business PL, mam już dosyć używania Libre Office, ciągle coś się rozsypuje w plikach. Jest kilka sklepów, które sprzedają to w korzystnej cenie, ale trochę się cykam, że może jest lewa licencja albo dają jedną na wielu klientów i potem policja zrobi mi wjazd na chatę i zabierze na pół roku komputer "na badania". No wiecie, te schizy. Więc pytanie: jak bezpiecznie i w dobrej cenie kupić ten soft? Z góry dziękuję, mogę się odwdzięczyć potem jakimś wykresem w Excelu, lol.

#blackfriday #msoffice #okazje #chcenalegalu
  • 12
@Pan_Buk: pobiesz ze strony Microsoftu i zainstaluj, słyszałem o takim przypadku że działał lata bez wpisania kodu aktywacyjnego. Nie wiem jak to działa ale może coś im się zacięło, może i tobie się poszczęści. Chyba że potrzebujesz fv to nie pomoge. Myślę że warto sprawdzic
@JMorrison: Nie próbowałem, dzięki. Libre też śmiga dobrze, dopóki nie pojawiają się jakieś tabelki czy ilustracje w tekście, czy inne funkcje, które ktoś koniecznie musiał tam wsadzić. Wtedy wszystko się rozwala. Ale przetestuję WPS.
No właśnie chcę mieć jedną licencję na zawsze.


@Pan_Buk: personal to ~160-170/rok. Masz zawsze aktualne wersje + dysk w chmurze do udostępniana dokumentów i plików. Jak masz więcej osób to jest family plan na 5 stanowisk za niewiele więcej na promkach.

Też kiedyś chciałem mieć jedną licencję na zawsze i potem gniłem na starych, nierozwijanych wersjach, do tego nie można tego było legalnie odsprzedać, więc ten sam problem co subskrypcje.