Wpis z mikrobloga

Chciałbym, żeby mundial w 2030 roku powrócił do 32 drużyn.

Chciałbym też, by w setną rocznicę pierwszych mistrzostw mundial powrócił do Urugwaju a finał odbył się na starym Centenario w Montevideo. By FIFA obniżyła wymagania co do stadionów, "rodzinę FIFA" ulokowali w kontenerach obok, a stadion wypełnili urugwajscy kibice napieprzający w bębny.

oraz żeby piosenkę mistrzostw śpiewała Natalia Oreiro, która w teledysku w czerwonej sukni wiłaby się na podłodze.

i żeby Infantino wylądował w pierdlu razem z kolegą Putynem.

Co wy na to?

#mecz #mundial #pilkanozna
RegierungsratWalterFrank - Chciałbym, żeby mundial w 2030 roku powrócił do 32 drużyn....

źródło: comment_1669378789GCxp1FbsYJxDwfiz3FqOXY.jpg

Pobierz
  • 13
Mój największy problem związany z mistrzostwami to fakt, że stają się coraz bardziej nijakie, coraz bardziej bez wyrazu. A będzie niestety gorzej. Z tak rozdmuchanym mundialem jak jest planowany to nawet Anglia by nie była sobie w stanie w pojedynkę poradzić ze swoimi potężnymi stadionami. Jak zaczną to organizować co dwa lata, to jeszcze bardziej stracą na swojej wyjątkowości stając się czymś pospolitym.
@first: A co Ty mi drogi Panie przypisujesz jakieś opinie o ruskach co nie popierali Putina? Nie wyrażałem się w ich temacie nigdy więc #!$%@? się szanowny kolego - proszę takie żale sadzić innym wykopowym hipokrytom.

Ruskom co nie popierają Putina należy się jedynie szacunek (chyba że popierają jeszcze gorsze szumowiny). W tym narodzie niewolników tacy ludzie są szansą na jakąkolwiek przyszłość.