Wpis z mikrobloga

@tylkodzienna: jako antypisior mogę stwierdzić, że też mnie triggeruje całkowity brak refleksji tej pani. Tanie surowce na których upasła się niemiecka gospodarka mają teraz swoją cenę mierzoną we krwi.
  • Odpowiedz
@tylkodzienna: aha bo jak kaczor mowi o niemcach zle, to znaczy, ze jest na odwrot, jprdl. chcesz zaklamywac prawde? czarno na bialym masz wypowiedzi merkel, czego ci wiecej potrzeba?
  • Odpowiedz
@waro: Dodałem znalezisko w tym temacie które nazwałem: "Angela Merkel: Niemcy i Rosja mogą żyć w dobrej atmosferze", to szybciutko nkb ruszył w pogoń i mi je wymoderował i dał bezjajeczny, politypoprawy tytuł, zarzucając mi w dodatku OSZUSTWO XD

to wcale niepodobne, mądrzejsze o tym nie wspominać

https://www.wykop.pl/link/6916135/merkel-niemcy-nie-powinny-byc-pierwszym-krajem-ktory-wysyla-czolgi/

@moderacja pluję, ha tfu
JanuszKarierowicz - @waro: Dodałem znalezisko w tym temacie które nazwałem: "Angela M...

źródło: comment_1669366820Qalf0awZbbnm8XKlGJivAf.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@waro: Merkel miała szansę by zapisać się w historii jako jeden z lepszych niemieckich kanclerzy - gospodarka kwitła, rola Niemiec w Europie i na świecie rosła, generalnie wypracowali sobie bardzo fajny 'soft power'. Jej rządy można bez większych wątpliwości nazwać epoką. I ten cały potencjał na pozytywne zapisanie się w historii został roztrwoniony. O ile otworzenie granic w trakcie kryzysu uchodźczego było błędem, który można by wybaczyć patrząc na całokształt,
  • Odpowiedz
jako antypisior mogę stwierdzić, że też mnie triggeruje całkowity brak refleksji tej pani. Tanie surowce na których upasła się niemiecka gospodarka mają teraz swoją cenę mierzoną we krwi.


@thorgoth: tak samo, jestem antypis, ale niemcy sie zblanizly przez ostatni rok i nie zasluguja na szacunek
  • Odpowiedz
@waro: Co do czołgów to jednak powiedziała prawdę. Zachodnie czołgi pójdą na Ukrainę dopiero jak USA wyśle swoje. Ryzykować eskalacje samemu a całym sojuszem to zupełnie inna para kaloszy. To od USA zależy kiedy niemieckie czołgi pójdą na Ukrainę.
  • Odpowiedz
@Herubin: Eskalację ? to na Ukrainie może być jeszcze gorzej ? Jak by Niemcy wysłali czołgi, to putin by wysyłał więcej rakiet na Kijów ???
I nie chodzi tutaj o nowe Leo 2a7, przynajmniej te bodaj 1a6 mogli by wysłać.
Niestety Niemcy po prostu po zakończeniu wojny chcą wrócić do w miarę normalnych relacji w rosją , nie mówię że to będzie wielka miłość, ale taka bardziej szorstka przyjaźń, oparta
  • Odpowiedz