Wpis z mikrobloga

@CzatownikzCzatowni: wiadomo xd Dlatego lubie go ogladac jak jest gdzies w terenie, zajebiscie sie to oglada i przy okazji wirtualnie zwiedza i patrzy co sie dzieje w danym miescie. Wczesniej w wolnych chwilach ciagle yt i seriale katowałem a teraz mam ogromne zaleglosci przez wkrecenie sie w strimy Franka, Dubiela i niektore Medusy. Bardzo czesto sa cringowi do szpiku kosci ale i tak dobrze sie bawie to ogladajac.
@Kalypsoo: pewnie tak, nie wiem ja swiezy w ogladaniu Franka. I tylko irl ogladam. Dzisiaj bez sensu, ze nie zrobil live z Dubaju tylko jutro jak jutro ludzie beda mecz pl ogladac a pozniej co poniektorzy prime xd
@CzatownikzCzatowni: ja się z tym nie zgodzę, on ma jakąś chorobę psychiczną, nie wiem jak się to dokładnie nazywa, ale swoim zachowaniem przypomina 1:1 Ice Poseidona. Gość często ma zmiany nastrojów, raz mówi spokojnie, a zaraz drze ryja - jest to mega irytujące, ale się sprzedaje, bo jest ciekawie.
Podejrzewam, że gość ma tzw. Zespół Aspergera.
@Neaopoliti: Takim zachowaniem przyciąga ludzi i on dobrze o tym wie. Przed komputerem głównie się tak zachowuje, ale jak już musi być gdzieś "bardziej poważny" to tego nie ma (np widziałem jak jechał autem z Natsu i zachowywał się zupełnie normalnie). Na starych strimach irl jeszcze u szymoola też tego nie było, więc uważam że robi to, co przyciąga uwagę, tylko tyle.
Asperger zupełnie inaczej wygląda.