Wpis z mikrobloga

Mireczki jest sprawa!
Z okazji likwidacji sklepu mam dla was małe #rozdajo oraz promki na pozostały asortyment w sklepie rowerowym Veloccino.pl
Jestem maluśkim sklepem i niestety w obecnej sytuacji w kraju nie widzę szans na przetrwanie. Może ktoś z tagu #kolarstwo #rower znajdzie coś dla siebie i zakupi w dobrych pieniążkach :)
Promki do -50% na stronie oraz dodatkowe 5% używając kodu rabatowego "wykop"

Do wygrania w #rozdajo Zestaw lampek Lezyne Zecto Drive
Wystarczy zaplusować ten wpis i poczekać do 27.11 kiedy to wylosuje zwycięzcę przez #mirkolos

Pozdrawiam wszystkich prowadzących #wlasnafirma i życzę wam dużo zdrowia oraz szczęścia bo czasy idą nieciekawe.

#zadarmo
BulinekOkraglinek - Mireczki jest sprawa! 
Z okazji likwidacji sklepu mam dla was ma...

źródło: comment_1669310505zFLTLaMEDTl3oXGhazeKDF.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gdyzgasnieswiatlo: Bontrager to akcesoria Treka i 89 to sugerowana cena detaliczna przez nich. Z ciekawości sprawdziłem i Ja za to płaciłem 49 netto jako ich dealer. Sprawdziłem teraz ceny na necie na ten koszyk i faktycznie można było znaleźć taniej. Cenę obniżyłem. Większość asortymentu na sklepie sprzedaje poniżej swojej ceny zakupu.
  • Odpowiedz
@Verbatino: wcześniej 5 lat jdg :) Tamten rok jeszcze super. Ten od połowy Lipca już dramat. Sprzedaż pik w dół, koszty w górę. Nie chce się bawić w kredyt żeby przetrwać bo ryzyko patrząc na to co się dzieje jest zbyt duże.
Długo się biłem z myślami aby podjąć taka decyzje, bo serio to kocham ale czasami nie można iść za głosem serca
  • Odpowiedz
@BulinekOkraglinek: No niestety lekko nie jest.
Za niedługo to nawet serwisy samochodowe wykosi z rynku przy takich kosztach.
No... chyba, że ludzie za wymianę oleju w zwyklym warsztacie będą skłonni zapłacić 2000 PLN jak w ASO aut premium...
  • Odpowiedz