Wpis z mikrobloga

#!$%@? umysłowe to prawdziwe przekleństwo. Przypomniała mi się sytuacja ze studiów, na których byłem rok temu. Wchodzę do budynku, w którym mieliśmy mieć zajęcia, szukam swojej sali i patrzę akurat siedzi sobie dziewczyna, z którą dzień wcześniej byłem w grupie na ćwiczeniach z podstaw zarządzania. Z wyglądu typowa szara myszka, pracowała na produkcji, żeby zarobić na studia. Generalnie to idealna sytuacja do zagadania i roczpoczęcia jakiejś rozmowy. Pewnie tak by zrobił każdy normalny człowiek, zainicjował rozmowę itd. Natomiast co zrobiłem ja? Nie odzezwałem się ani jednym słowem. Nie powiedziałem #!$%@? nawet głupiego "cześć". Po prostu usiadłem kilka krzeseł obok niej i tak siedziałem przed 30 min i gapiłem się w ścianę w milczeniu, aż nie przyszedł prowadzący zajęcia. Ehh, czemu ja muszę być taki #!$%@?.
#przegryw ##!$%@? #dzienniczekmatthewv3 #samotnosc
  • 10
Nie powiedziałem #!$%@? nawet głupiego "cześć". Po prostu usiadłem kilka krzeseł obok niej i tak siedziałem przed 30 min i gapiłem się w ścianę w milczeniu, aż nie przyszedł prowadzący zajęcia.


@MatthewV3: No a gdybyś powiedział "cześć" i usiadł bliżej to co by to niby dało? To by nic nie dało. Nie dałoby nic