Wpis z mikrobloga

@owsikalfred: Tak to jest jak się przenosi limit z 100% na 110%, widziałem parę OS'ów w jego wykonaniu (np. ten ostatni z wykopu) gdzie mu oświetlenie padło a #!$%@?ł jak dziki bóbr. A pilot do niego: "postaraj się nie walnąć w dom".
  • Odpowiedz
@2014: mi sie wydaaje ze on za bardzo chce. Caly czas cisnie wydaje mu sie ze da rade i nagle myk chwwilka mniejszej koncentracji i koniec. Moze na nim jest poprostu za duza presjia ktora on sam jeszcze sobie doklada
  • Odpowiedz
każdy kierowca rajdowy


@Dect: Po okołu roku jazdy w rajdach nie nazwałbym go kierowcą rajdowym gdzie większość swojego życia spędził w bolidach które rządzą się całkowicie innymi prawami niż rajdówki.
  • Odpowiedz
@owsikalfred: Zakładam, że to ironia, ale dla tych, którzy biorą to na serio:

Poprzedni wypadek Kubica miał w debiucie w WRC z nowym pilotem (włoskim - po całym sezonie z Polakiem), z którym jechał pierwszy raz. Wypadek w środku listopada 2013.

Jeszcze przed tym miał wypadek na Rally Islas Canarias (ERC) 23 marca 2013r.

No #!$%@? się na każdym rajdzie. Pomiędzy powyższymi wypadkami wygrał 5 rajdów WRC-2 i raz zajął drugie
  • Odpowiedz
@beeper: gram w rugby tam po potknieci zabijasz swojego przeciwnika i pijesz jego krew @kemek tak to ironia nt. Jak ludzie sie spinaja o wrc a co do tego czy interesuje sie rajdami to powiem wan ze 3 odoby odemnie z rodziny sciga sie w kjsach a jedna osoba w wyscigacj gorskich.
  • Odpowiedz
@2014: głupoty piszesz, to Ci zwracam uwagę... i powiedz mi proszę jakimi to prawami rządzą się rajdówki a jakimi bolidy...;DD

PS. światła Kubicy nigdy nie padły;)

PS2. ja słyszałem, jak Maciej mówi 'nie walnij w TO';))
  • Odpowiedz
@MroczniGrzybiarze: Widziałeś kiedyś żeby bolidy wchodziły bokiem w nawroty tak jak to robią rajdówki? Z resztą na prawdę nie widzisz różnicy między bolidem a rajdówką?

http://www.youtube.com/watch?v=WFEC6OhNKwA

Nie, tutaj wcale światła nie padły, przy oświetleniu drogowy on gówno widział.

A co do łapania za słowa, to ja tam słyszałem: "staraj się w TO nie TRAFIĆ".

Nawet nie wiem o co żeś się #!$%@?ł.
  • Odpowiedz