Wpis z mikrobloga

@dzieju41: to okazja dla prawdziwych wykopowych inwestorów, nie dla frajerów, z takiej kasy na luzie zrobisz 1000% w rok, więc będziesz 200% na plusie, heloł, matematyka się kłania ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Panicz888: Te 3k jest na 60 dni. I pewnie musisz spłacić co do dnia, tak bym zgadywał. Przy obecnych oprocentowaniach pokroju 8% w skali roku zrobisz na tym 3000 * 2/12 * 0,08 * 0,81 (podatek Belki) = ~32zł. Jak dla mnie gra niewarta mojego czasu, podpisywania umów, martwienia się czy hajs na pewno wróciłem na czas i generalnie wchodzenia w deale z podejrzanymi firmami pożyczkowymi.
  • Odpowiedz
@radekr:
Idziesz gdzies, lezy 32+ zl. Nie bierzesz? Ja sie ciesze ze znazlazlem i sie po nie schyle. Potem komus dam w napiwku. To tyle co poklikac, zrobie to na leżąc nigdzie nawet nie chodzac. Ze splata bez problemu dopilnuje terminow bo plynnosc mam. Ez money.
  • Odpowiedz
Idziesz gdzies, lezy 32+ zl. Nie bierzesz? Ja sie ciesze ze znazlazlem i sie po nie schyle. Potem komus dam w napiwku.


@Panicz888: Szczególnie, jak dwa dni wcześniej przewaliłeś na hazardzie uprawianym po wódce 2500 złotych.
  • Odpowiedz