Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#mcdonalds #burgerdrwala
A mnie co innego w tym wszystkim dziwi, i po prostu ewidentnie mam jakiś błąd poznawczy. Coś nie bardzo w ekonomię chyba jestem. Bo to obraz w wykopie jest zakłamany. Tyle ludzie piszą że pieniędzy nie ma, kanapki drogie, ale wczoraj byłem w dwóch mcd, i każdy był tak #!$%@? ludźmi że w jednym wszedłem.i wyszedłem.bo nie mogłem czekać 30 min w kolejce. Jak to jest takie drogie i ludzie kasy nie maja, czemu tam jest tyle klientów??? Ktoś to umie wytłumaczyć? Skoro ludzie którzy chodzą do pracy i nie mają na burgiera, to dlaczego te dzieciaki w mcd mają kasę na burgiery ? Wątpię że te dzieciaki zarabiają na siebie co tam wczoraj je widziałem. Tzn że mam pecha i trafiłem na jakiś speed Julek i jakiś ananasów czy jaki grzyb ?
  • 7
@oink_oink: Spiesze odpowiadac ;)

Jak to jest takie drogie i ludzie kasy nie maja, czemu tam jest tyle klientów???


@oink_oink: Bo Polacy to taki specyficzny Narod, ze bedzie biadolil ze mu ciezko, a bedzie nowym mercedesem jezdzil.

Skoro ludzie którzy chodzą do pracy i nie mają na burgiera, to dlaczego te dzieciaki w mcd mają kasę na burgiery ?


@oink_oink: Nie wszystkie "dzieciaki" jak to je nazwales sa utrzymywane