Wpis z mikrobloga

#reprezentacja Panowie dzisiaj zagramy w systemie 8-1-1. Pytacie dlaczego? Ano spójrzcie na przykład tutaj maja 2 szybkich Arabow w srodku pola. Dajmy im miejsce niech sobie biegają. Marko Bielsa był tutaj w Warszawie i on mówi rozwiązuj problemy na boisku piłkarzami. Dlatego ja właśnie rozwiązuje tr problemy. Mamy fajny skład. Ale pamiętajcie ja mogę nie mieć racji. Musicie walczyć. Ale pamiętajcie ze tutaj musicie podjąć bezpieczna decyzje. Jan Paweł II powiedział kiedyś ze duch odnowi oblicze tej ziemi. Wy tez możecie odmienić oblicze ziemi, nie bójcie się grac. Mamy super zawodników środka pola. Dlatego zagra Zielek, za Zielka mogę wystawić Nicolę. Pytacie dlaczego jeden pomocnik? Tutaj mamy problem ze zbiegającymi do środka skrzydłowymi. Dlatego zagramy jednym wahadlem w srodku. Zupełnie nowatorskie rozwiązanie. Widziałem na szkoleniu. Ale oczywiście musicie sami podejmować decyzje, pamiętajcie ze mądre. Ja mogę nie mieć racji. Wszystko zrozumiano? No to panowie próbujcie.
Pobierz prezeskuliziemskiej - #reprezentacja Panowie dzisiaj zagramy w systemie 8-1-1. Pytaci...
źródło: comment_1669282916puxsT1s5ii3qmhcGTG8ArU.jpg
  • 1