Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam pytanie bywalców tagu #przegryw czy można mieć #rozowypasek i być przegrywem. Otóż mam 28 lat i od 16 roku życia byłem singlem przez maksymalnie miesiąc. Byłem w tym czasie w czterech związkach: 16-19, 19-22, 22-26, 26-do teraz. A mimo to jestem przegrywem. Czemu? No to wyliczamy:
-wykształcenie średnie bez matury
-brak prawka
-praca w Glovo xD (jeżdżę rowerem)
-dwie lewe ręce
-brak znajomych (o jakimś bliższym przyjacielu nie wspominam) - serio ani jednego
-niezdolność do powiedzenia na jakikolwiek temat więcej niż parę słów
-drobna fobia społeczna
-ogólnie nie należę do bystrych... w szkole jechałem na samych dwójach, najgorzej było oczywiście z matematyką
Jedyne dwie rzeczy, które mi się we mnie podobają to to, że znam się całkiem nieźle na komputerach i jestem dość wysoki (195 cm). Czytam tag codziennie, uważam się za całkowitego przegrywa, biorąc pod uwagę jak mam nieogarnięte życie, a potem widzę jakiś wpis, że "masz dziewczynę = oski" i trochę mi się robi smutno, że ktoś myśli, że mając różową nie da się przegrywać.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #637ea97c4bf3873cacec0851
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 31
@AnonimoweMirkoWyznania: ja mam 31 lat, też raczej przegryw z wyglądu, ale przeszłość - 5 lasek od mojego 17rż do 23-24 - nie pamiętam. Później zrezygnowałem, waga 120, browar z kumplami. level 28. Morda zarośnięta, włos jak typowy przegryw, ale, że umiem (babcia mówiła, że umiem tańczyć) to leciałem w balety. Obecną swoją partnętkę poznałem właśnie w w/w wieku. Mamy Marychę, która ma ponad 3 lata. Nie ma reguły, chcesz być przegrywem
@AnonimoweMirkoWyznania: ale długie związki jak na brak znajomych/fobie społeczna/niezdolność do powiedzenia paru słów/praca w glovo. Albo po za wzrostem jesteś w przystojny albo twoj stary ma w duzo hajsu albo twoje laski to pasztety no i albo nas wkręcasz innych opcji nie ma