Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@L3stko: nic, zresztą jak zawsze. Ciągłe kupowanie w krajach gdzie jest taniej nie bez powodu, co na koniec szkodzi mieszkańcom tych biedniejszych krajów bo im się ceny podnosi. Jak zawsze zero winy w januszostwie. Ważne że polak cebulak tanio kupił bo na konsolę i telewizor pieniądze są ale na tym się kończy. Później już trzeba dupe szkłem podcierać byle zaoszczędzić bo ktoś się pomylił co było oczywiste. Teraz pewnie część osób
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@woda_saguaro:

Przecież była podana zarówno cena promocyjna jak i przekreślona cena standardowa, a obok w nawiasie nawet informacja o procencie obniżki. Dodatkowo zbiegło się to z promocjami na Black Friday. Plus jest to gra Microsoftu, więc możnaby uznać to za promocję dla ich własnego produktu.
Dodatkowo nie były wymagane żadne zmiany regionów, VPNy, edytowanie adresu czy doładowywanie konta obcą walutą za pomocą kodu kupionego u pośrednika.

Głupi by nie skorzystał z
Głupi by nie skorzystał z takiej okazji, nie przesadzajmy z tym wyzywaniem od Januszy ;)


@Beeercik: Ale tylko głupi będzie płakał i się wykłócał że go oszukali xD Mi również anulowali ale się spodziewałem i tyle. Bywa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Beeercik: wiem że tu było inaczej ale pozwoliłem sobie odnieść się do ogólnego stanu rzeczy takim jaki jest. Dzisiaj ból zębów z powodu 3 złotych, pomyślmy o bólu który jest niewykluczony że nadejdzie gdy polecą bany na konta. Tak MS konta banuje za różne przewinienia online, kiedyś może nadejść ten dzień gdy pójdą bany za płatności w nie swoim regionie, warto to mieć gdzieś z tyłu głowy - tak na wszelki