Wpis z mikrobloga

Odpowiadalem wlasnie na jeden wpis jakiegos wykopka ktory bronil nitro, ale to co pisalem, siedzialo we mnie od paru dni i zem sie troche rozpisal xd w trakcie autor wpisu zdażyl go usunąć, a tak jak mowie, to co tam napisalem siedzialo we mnie pare dni, wiec chciałbym sie tego pozbyc, więc wklejam.

mysle ze moja odpowiedz bedzie obiektywna, gdyz od lat nitrozyniak był dla mnie neutralny, a boxdel od zawsze robil na mnie wrażenie pozytecznego idioty. Gdy miałem naście lat (~10 lat temu) to interesowalem sie walkami freestylowcow, bo jakos tak imponowala mi umiejetnosc szybkiego odpowiadania, skladania nieoczywistych rymow i też wulgarnych obelg. Myśle ze zawsze wielu nastolatkom to imponowalo i bedzie imponowac. Poza tym lubiłem zjarany sluchac nagrań typu "śmieszna rozmowa przez skype" bo i tam mozna bylo znalezc jakies patologiczne perełki. Pod jednym takim filmikiem, ludzie sie zachwycali jednym gościem, porownując jego riposty do jakiegos mitycznego "nitro". Tamten koleś faktycznie sprawiał ze zdażylo mi sie prychnąc pod nosem, więc jesli faktycznie nitro ma byc mocniejszy w gębie to musze zobaczyc kto to jest. Odpaliłem jakas jego rozmowe z jakąś kobitą, ale cos mu nie poszła za dobrze, ale stwierdzilem ze każdy moze miec gorszy dzien i ze pewnie inne rozmowy beda lepsze. No nie, nie były xd stwierdzilem ze nie moj gust, wiec przestalem ogladac. Dziwilo mnie tylko czemu miał dość sporą reputacje na tle intelektualnym, ale #!$%@? tam, moze ja jestem głupi. Zapomniałem o gosciu na lata. Potem odkryłem wykop. Następnie powstało fame mma. Boxdel nadal przez lata pozostawal dla mnie pozytecznym idiota. Wykopki sie non stop #!$%@? do nitra. Myslalem ze po prostu wynika to z ich kaprysow. Ale no nie. Na wykopie natrafiłem na shoty jak ta #!$%@? se dzieckiem własnym morde wyciera, jak sie interesuje stanikiem dziewczynki o wątpliwej dojrzałości. Siergiej podczas swojej kariery obrazil chyba doslownie kazdego. Niedawno byl tu taki mem przedstawiający trzy fotki z nitro, niewolskim i najmanem vs trzy fotki z muranem, kasjuszem i kims tam jeszcze. W kontekscie tego padały pomysly, zeby Hnida czy jak mu tam zrobił taka konfrontacje 3vs3. No ale pierwsze co pomyslalem, to ze taka konfiguracja jest na pewno nie mozliwa, bo mleko na pewno naobrażał przynajmniej jednego ze swojej grupy. Logicznym następstwem było sprawdzenie przeze mnie, czy moje domniemania sa prawdziwe. No i jak nie jak tak xD to coś serio obrazilo kazdego xd a boxdel nadal jest pozytecznym idiota i wyglada na to ze powoli zaczal robic co do niego nalezy. Sory za tak dlugi komentarz, ale od jakiegos czasu mi sie zbieralo xd

#famemma
  • 4