Wpis z mikrobloga

Nadchodzi Black Friday i Święta Bożego Narodzenia. Pewnie wielu z was stanie przed pytaniem i wyborem - "Jaki prezent kupić ukochanej osobie, mężowi, dzieciom?", Część z was na pewno przegląda pepper i zastanawia się nad promocjami dotyczącymi konsoli Xbox Series S, którą można wyrwać za przysłowiowego "tysiaczka"..

Mireczki, jako świeżo upieczony posiadacz tej zabaweczki chce was przestrzec i powstrzymać przed popełnieniem błędu. NIE KUPUJCIE TEGO GÓWNA. Ta konsola jest ZBYT SŁABA by uciągnąć większość dzisiejszych gier.

Reklamują ją jako next gena a to pierdzielony wehikuł czasu, który odpala gry w 900p, często tylko w 30 klatkach. Na naszym dużym 75"-calowym telewizorze obraz wygląda jak jedna wielka rozpikselowana breja. Niby ma mieć 400 GB pojemności, a w rzeczywistości to tylko 300 coś, ledwie starczyło miejsca na Warzone i cyberpunka. Ten ostatni tak zacina że nie da się grać. Pościągałem na próbę kilka gier i może poza wolfsteinem ani razu nie doświadczyłem tej płynności nad którą spuszczały się pepperki.

Jestem załamany i chce mi się płakać. Ta konsola to największy scam 21 wieku. Kupiłem ją z myślą że ogram sobie na wiosnę nowego Stalkera, ale na chwile obecną porzuciłem już jakąkolwiek nadzieję :( jeśli dostaje ona zadyszki przy sniper elite 5 czy sonic frontiers to raczej nie ma szans by poradziła sobie z takim kombajnem jak chociażby Starfield.

Chciałem zwrócic do sklepu, ale dałem ciała bo kupiłem stacjonarnie. Oddałem to gowienko synkowi żeby mógł pograc sobie w Minecrafta, ten ziemniak do niczego więcej się nie nadaje. Tymczasem ja zaczynam się rozglądać nad plejstekszyn 5.

#zalesie #gorzkiezale #pcmasterrace #gry #konsole #xbox #ps5 #xbox #xboxseriess #nintendo
h.....4 - Nadchodzi Black Friday i Święta Bożego Narodzenia. Pewnie wielu z was stani...

źródło: comment_1669187869PrktklYYKvbuw6kSz141aB.jpg

Pobierz
  • 47
@vonBroich z takim flight simulator to może sobie poradzi, ale jakies triple A, jak Atomic Heart, stalker czy Starfield usmażą tej konsoli bebechy. Ja już dziś wiem że nie zagram na tej konsolce w żadna z tych gier bez jakichkolwiek problemów granicznych tudzież optymalizacyjnych ¯_(ツ)_/¯
@heterodewiant44 Zesrasz się chyba z nerwów jak w przyszłości zainwestujesz w pc i dowiesz się że za jego cenę nie kupisz karty graficznej która odpali te gry które chcesz (⁠^⁠.⁠_⁠.⁠^⁠)⁠ . Albo że połowę wartości konsoli to cena windowsa. Aktualnie ten Xbox w neonecie kosztuje 1050 złotych . Za tą cenę masz konsole która odpali każda grę dedykowana pod Xboxa / jest mega przenośna. Dla mnie to jeden z lepszych deali
@heterodewiant44: Miałem okazję trochę czasu spędzić z Series S i nie kupowałbym nawet w korzystnej cenie - za słaba do współczesnych gier (szczególnie jeśli to tytuł next-genowy), brak napędu, koszmarnie mały dysk. Jedyny plus jest taki, że konsolka bardzo cicha i w ogóle nie słychać jak pracuje (w porównaniu np. do hałasujących cewek PS5 ;).