Wpis z mikrobloga

Sousa odrzucony przez Polaków

A był zwyczaj, że po każdych świętach prezes zwalniał selekcjonera. Zwolniono zaś z Legii znanego trenera, imieniem Czesław. Gdy się więc zebrali, spytał ich Kulesza: «Którego chcecie, żeby był selekcjonerem, Czesława czy Paulo, zwanego Siwym Bajerantem?» Wiedział bowiem, że przez zawiść Go wydali.

Tymczasem mejweni i inni dziennikarze namówili tłumy, żeby prosiły o Czesława, a domagały się zwolnienia Paulo. Pytał ich prezes: «Którego z tych dwóch chcecie, żeby prowadził kadrę?» Odpowiedzieli: «Czesława». Rzekł do nich Kulesza: «Cóż więc mam uczynić z Paulo, którego nazywają Siwym Bajerantem?» Zawołali wszyscy: «Niech idzie do Flamengo!» Prezes odpowiedział: «Cóż właściwie złego uczynił?» A Borek zawołał: «Chłop oszukał 40 milionów Polaków!».

Wówczas zatrudnił im Czesława, a Sousie kazał iść do Flamengo.

#testamentreprezentacji #kanalbekowy #kanalsportowy #mecz
Dawidk01 - Sousa odrzucony przez Polaków

A był zwyczaj, że po każdych świętach pre...

źródło: comment_16691611132nD6cD3MFGeWX00oXgainQ.jpg

Pobierz
  • 9
@Dawidk01:
Kulesza powiedział do Sousy: «Czy Ty jesteś selekcjonerem reprezentacji, następcą Brzęczka?» Sousa odpowiedział: «Czy to mówisz od siebie, czy też Mejweni z Kanału Sportowego powiedzieli ci o Mnie?» Kulesza odparł: «Czy ja jestem Selekcjonerem? Patałachy twoi i Mejweni wydali mi Ciebie. Co uczyniłeś?» Odpowiedział Sousa: «Taktyka moja nie jest z tego świata. Gdyby taktyka moja była z tego świata, Patałachy moi biliby się, abym nie został wydany Mejwenom. Teraz zaś